Реставрація ванн Калинівка

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Калинівка. Сьогодні є багато різноманітних матеріалів, які використовують для фарбування старих ванн. Деякі з цих матеріалів є надійними та якісними, але є й такі, які не варто купляти. Спробуємо без зайвих подробить розібратись в питанні, яке цікавить багатьох – яким матеріалом найкраще реставрувати свою ванну.

Який вибрати матеріал для відновлення своєї ванни?

Насамперед варто зазначити, що час та технології не стоять на місці. І ті матеріали, які сьогодні є найкращими для реставрації ванн, з часом можуть бути замінені на ще кращі. Тому перш ніж остаточно визначитись в вибором фарби для своєї ванни, було б добре перед цим проконсультуватись не менше як з 2 – 3 майстрами реставраторами. Завдяки цьому можна визначитись з вибором матеріалу, який є найпопулярнішим та найкращим. Але якщо говорити по сьогоднішній день – то безперечно що найбільш популярним є рідкий акрил. Розглянемо декілька причин, чому сьогодні майже всі відновлюють свої ванни тільки акрилом.

Реставрація ванн Калинівка
Реставрація ванн Калинівка

Рідкий акрил не має їдкого запаху. Це суттєва перевага особливо для тих, хто не має можливості на момент реставрації виїхати зі свого помешкання. А це майже завжди потрібно робити, якщо використовується дешевий матеріал. З розповідей деяких клієнтів, які відновлювали свої ванни дешевим матеріалом, їдкий запах у квартирі відчувався навіть більше одного тижня! Ще однією з великих переваг акрилу є те, що він міцно тримається на будь-якій ванні. Немає значення яка ванна – чавунна, залізна чи акрилова. При правильній технології реставрації акрилове покриття не відлущується та не тріскає. Ванна, яка відновлення наливним акрилом, отримує абсолютно новий, красивий вигляд.

Реставрація ванн Калинівка та вся Вінницька область

Відновлення старих ванн в Калинівці та поблизьких селах: Дорожнє, Лаврівка, Переорки, Тютюнники, Медвідка, Павленки, Мізяківські Хутори, Мізяків, Мізяківська Слобідка, Супрунів, Калинівка Друга, Мізяківська Слобідка, Павлівка, Гущинці, Слобідка, Іванів, Байківка, Грушківці, Жигалівка, Яблуневе, Хомутинці, Кам’яногірка, Писарівка, Бережани, Глинськ, Панасівка, Радівка, Загребельня, Корделівка, Нападівка, Мончинці, Черепашинці, Заливанщина, Гулівці, Котюжинці, Чернятин, Дружелюбівка, Мирне, Нова Гребля, Забара, Прилуцьке, Сальник, Стара Прилука, Тарасівка, Нова Прилука, Лісова Лисіївка, Соболівка, Польова Лисіївка та ще багато інших.

Ціна за реставрацію ванн в Калинівці та Вінницькій області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни у Калинівці, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *