Реставрація ванн Кременець

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Кременець (спосіб нанесення наливним акрилом). Щоб покрасити ванну, спочатку потрібно її ретельно підготувати. Як саме відбувається підготовка? Хоч би в якому стані була ваша ванна, в будь-якому випадку спочатку потрібно зробити ретельне шліфування. Завдяки шліфуванню глянцева поверхня ванни робиться матовою. І в кінцевому результаті акрил дуже міцно тримається до всієї поверхні ванни. Після того як ванна пошліфована, потрібно її добре відчистити та знежирити. Дехто це робить, використовуючи хімічні розчинники. Проте, ефективним засобом є звичайні мийні засоби для миття посуди.

Реставрація ванн Кременець
Реставрація ванн Кременець

Яка гарантія що відновлена ванну буде надійною та якісною?

Якість у великій мірі залежить від ставлення до роботи та набутого досвіду. Будь-яку роботу можна зробити добре, професійно та якісно. Або не зовсім добре, відверто кажучи – як небудь. Кожен майстер має свій характер та особливий стиль роботи. Можна зробити простий висновок. Якщо хочете щоб ваша ванна була відновлена якісно, треба знайти доброго майстра. Надійний реставратор все зробить правильно і на совість. Він ніколи не прийде на замовлення з будь-яким матеріалом. Такий майстер як в Кременці, так і в інших містах, буде дорожити своєю репутацією.

Відновлення старої ванни Кременець
Відновлення старої ванни Кременець

Я коротко розглянув за яких умов можна сподіватись що вдасться добре зробити ванну. А які ванни підлягають реставрації? Якщо говорити просто, то практично всі. Найбільш поширеними є чавунні, акрилові та металеві. Незалежно від виду ванни, наливний акрил підходить для будь-якої поверхні.

Наливна ванна Кременець
Наливна ванна Кременець

Фарбування ванн в Тернопільському районі (реставрація ванн Кременець)

Якщо говорити про Кременець, то це не єдине місто, з якого поступають замовлення на реставрацію. Часто є замовлення з навколишніх селищ: Шпиколоси, Колосова, Рудка, Жолоби, Великомлинівецька, Іква, Білокриниця, Малі Бережці, Сапанів, Веселівка, Чугалі, Підлісне, Плоске, Новосілка і багато інших. Щоб подати заявку на реставрацію, найкраще телефонувати завчасно. В такому випадку збільшуються шанси, що вдасться домовитись на той день і годину, коли для вас найзручніше.

Відновлення чавунної ванни Кременець
Відновлення чавунної ванни Кременець

Ціна за реставрацію ванн у Чорткові та Тернопільській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни у Чорткові, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *