Реставрація ванн Бровари

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Бровари, вул. Рокосовського. Як ви і самі можете побачити на фото чи відео, ванна просто в жахливому стані! До такого стану її довели господарі, коли регулярно мили ванну сильними мийними засобами. Але правда, цій ванні вже багато років. І навіть якби господарі не знищили її мийними засобами, все рівно з часом вона втрачає свій гарний вигляд. В такому випадку найкращий варіант це зробити реставрацію. В Броварах вже багато хто відновив свою ванну з допомогою рідкого акрилу. Вся робота робиться швидко, надійно та з гарантією.

Реставрація ванн Бровари
Реставрація ванн Бровари

Перевірена послуга, яка має позитивні відгуки – реставрація ванн Бровари

Весь процес покраски ванни не є дуже довготривалим. Для прикладу, якщо довжина ванни 150 сантиметрів, то реально її відновити приблизно за три години. Цього часу достатньо, щоб якісно підготувати ванну до процесу заливки рідким акрилом. В будь-якому випадку, ванну потрібно ретельно шліфувати та знежирити. Безсумнівно, це і є запорукою або гарантією що акрил буде міцно триматись на ванні. Час від часу приходиться робити ванну, яка має місця з відбитою емаллю. Це ні в якому випадку не потрібно ігнорувати. Така проблема вирішується з допомогою автомобільної шпаклівки зі скловолокном.

Покраска ванн Бровари
Покраска ванн Бровари

Надійне відновлення старих ванн на дому

Хоча Бровари є окремим містом, проте дехто сприймає його як один із районів Києва. Найближчим до Броварів є Деснянський район. Замовити послугу можна як в Броварах, так і по всій Київській області. Регулярно робиться виїзд також в Княжичі, Квітнене, Калинівка, Скибин, Велика Димерка, Красилівка, Перемога, Требухів, Дударків, Гоголів та інші. Якщо їхати потрібно дуже далеко в Київській області, тоді потрібно зачекати, щоб було два чи три замовлення. Як результат, ціна за реставрацію ванни буде дешевшою, ніж у випадку з виїздом на одне замовлення. Як варіант, якщо ви хочете зробити ванну самостійно, можна придбати наливний акрил. Доставка поштою в будь-яке місто України. Оплата при отримані у відділені пошти (наложений платіж).

Відновлення старої металевої ванни
Відновлення старої металевої ванни
Відновлення ванни в Броварах
Відновлення ванни в Броварах

Ціна за реставрацію ванн в Броварах

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни в Броварах, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *