Реставрація ванн Лозова

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Лозова. В наш час в будівельних магазинах є досить великий вибір різних ванн. Які ванни користуються найбільшим попитом? Чавунні ванни купляють не часто, тому що вони хоч і надійні, але дуже дорогі. Такі ванни переважно можна знайти тільки у великих будівельних гіпермаркетах. По доступній ціні є можливість купити залізні чи акрилові ванни. Проте, сьогодні є альтернативний спосіб, як можна покращити стан своєї старої, жахливої ванни. Коротко розглянемо які існують переваги для тих, хто робить реставрацію.

Які основні плюси послуги – реставрація ванн акрилом

Дехто має помилкову думку, що процес відновлення ванни в домашніх умовах є складним та проблемним. Але насправді все навпаки. Переважно процес реставрації відбувається досить швидко, та з мінімальним залученням господаря. Майстер (реставратор) за декілька годин виконує всю роботу – шліфування, знежирення та заливка акрилом. В процесі роботи все що є у ванній кімнаті, залишається цілим та не пошкодженим. Коли робиться реставрація, двері у ванну кімнату закриваються. Завдяки цьому можна уникнути попадання дрібного пилу в коридор та інші кімнати.

Реставрація ванн
Реставрація ванн

А що можна сказати про акрил, яким покривається ванна? Чи має він їдкий запах? На відміну від інших дешевих матеріалів для фарбування ванн, акрил практично не має неприємного запаху. Зовсім нема потреби їхати на декілька днів в якесь інше помешкання, щоб уникнути отруєння. Крім того що акрил має красивий вигляд, він ще й робить кращу теплоізоляцію ванни. Завдяки товстому шару акрилу ванна набагато довше зберігає тепло. Це особливо велика перевага для тих, хто полюбляє полежати в гарячій ванні.

Реставрація ванн Лозова та інші міста Харківської області

Реставрація ванн в Лозовій та поблизьких населених пунктах: Домаха, Кленове, Нестеліївка, Новоуплатне, Уплатне, Українське, Нова Іванівка, Мальцівське, Новоолександрівка, Уплатне, Мальцівське, Литовщина, Олексіївка, Миколаївка. Нове, Страсне, Степове, Петропілля, Катеринівка, Хлібне, Панютине, Царедарівка, Запорізьке, Мирне, Чернігівське, Катеринівка, Світловщина, Вільне, Веселе, Герсеванівка, Смирнівка, Довгове, Михайлівка, Братолюбівка, Якимівка, Верхове, Надеждине, Квітневе, Мирне, Шевченкове Перше. Батюшки, Близнюки, Шевченкове Друге, Роздолівка, Зубове, Софіївка Перша, Новоселівка, Мар’ївка, Ганно-Рудаєве, Миролюбівка, Васюкове та ще багато інших.

Ціна за реставрацію ванн в Лозовій та Харківській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни у Лозовій, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *