Реставрація ванн Гусятин

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Гусятин. Як поступити, якщо ванна має різні пошкодження на емалі? Якщо ванна має багато років, але нема можливості її замінити на нову? Для декого це справжня проблема. Але тільки не для тих, хто знає про таку потрібну послугу як «реставрація ванн». Сьогодні не обов’язково замінювати стару ванну на нову, якщо вона має жахливий вигляд. Достатньо замовити реставрацію, і стара ванна стає новою за дуже короткий час. Але виникає запитання – чи це надійно? Скільки років буде служити відновлена ванна?

Чи можливо зробити якісну реставрацію ванни в домашніх умовах?

Якщо відповісти коротко – то цілком можливо. Але щоб це досягти, необхідно щонайменше два важливих чинники. По перше, ванну повинен реставрувати не новачок, а реставратор з досвідом хоча б декілька років. Це має бути не просто досвідчений майстер, а справжній професіонал. Один зі способів відрізнити досвідченого майстра від новачка – побачити відгуки про його роботу. Якщо відгуків взагалі нема, то це може означати що майстер тільки недавно розпочав займатись відновленням ванн. В такому випадку краще не експериментувати зі своєю ванною.

Реставрація ванн
Реставрація ванн

По друге, не слід економити на матеріалі. Найкраще покривати ванну не дешевим, а дорогим та якісним матеріалом. Від цього у великій мірі залежить скільки років буде триматись покриття на ванні. Дешевий матеріал може прослужити рік чи два. Але це дуже мало. Якщо робити кращим матеріалом, то термін служби ванни триватиме від 5 до 10 років. На сьогоднішній день матеріалом №1 є наливний акрил. В цьому абсолютно переконані як майстри реставратори, так і багато задоволених клієнтів.

Реставрація ванн Гусятин та інші міста Тернопільської області

Відновлення ванн в місті Гусятин та навколишніх селах: Суходіл, Кривеньке, Васильків, Товстеньке, Чабарівка, Васильковецька, Крогулець, Нижбірок, Старий Нижбірок, Вільхівчик, Личківці, Трибухівці, Самолусківці, Голенищеве, Романівка, Рудка, Лисогірка, Вільхівці, Йосипівка, Боднарівка, Криків, Вікторівка, Шидлівці, Зелена, Велика Зелена та багато інших. Більше інформації ви завжди можете отримати, зателефонувавши за номерами, які вказані на цій сторінці.

Ціна за реставрацію ванн в Гусятині та Тернопільскій області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни в Гусятині, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *