Реставрація ванн Яворів

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Яворів. Наливна ванна – це технологія, яка за багато років здобула багато позитивних відгуків. Цей спосіб реставрації найкраще підходить для тих, хто має намір відновити свою ванну якісно та надійно. В Яворові вже не одня сотня людей покращити вигляд своєї ванни з допомогою рідкого акрила. Цей метод має таку популярність через відсутність різкого запаху, та досить швидкого часу виконання роботи. А кінцевий результат відверто вражає, оскільки стара ванна отримує вигляд абсолютно нової.

Відновлення чавунної ванни в Яворові
Відновлення чавунної ванни в Яворові

Послуга “реставрація ванн Яворів” підходить для чавунних, акрилових і залізних ванн

Лідерами серед ванн, які приходиться сьогодні відновлювати, безперечно є старі чавунні ванни. Такі ванни є відомі своєю надійністю та міцністю. Власники таких ванн можуть абсолютно не тривожитись, що дно або стінки дадуть тріщину. По цій причині часто під час ремонту їх не викидають, а шукають способу як можна відновити. Рідкий акрил, який наноситься на ванну, не тільки покращує зовнішній вигляд. Після реставрації ванна стає приємною на дотик, і значно краще зберігається тепло.

Реставрація ванн Яворів
Реставрація ванн Яворів

Окрім чавунних ванн, подібно можна відновити залізні та акрилові. Технологія практично така сама – ванна шліфується, знежирюється, висушується, і тоді заливається наливним акрилом. В місті Яворів вже багато хто встиг купити акрилову чи залізну ванну. З часом вони псуються, може потемніти дно чи стінки ванни. В такому випадку можна замовити реставрацію ванни, і швидко вирішити проблему із своєю страшною ванною. Правильно зроблена ванна буде служити не один рік. Догляд за такою ванною є досить простим – потрібно її мити виключно мийними засобами для ванн з акриловим покриттям.

Реставрація старої чавунної ванни (Яворів)
Реставрація старої чавунної ванни (Яворів)

За скільки часу потрібно телефонувати щоб замовити реставрацію?

Все залежить від сезону та загруженості роботою. Найкраще телефонувати заздалегідь, щоб можна було домовитись на зручний для вас день та час. Щоб дізнатись яка ціна за реставрацію ванни, заздалегідь заміряйте її довжину. Заміряти потребну зверху, від краю до краю.

Покраска ванни рідким акрилом - Яворів
Покраска ванни рідким акрилом – Яворів

Якісне відновлення ванн в Яворові та по всій Львівській області

Відновити ванну можна як в місті Яворів, так і в поблизьких селах: Черчик, Наконечне Перше, Калинівка, Поруденко, Наконечне Друге, Роснівка, Лісок, Чернилява, Залужжя, Старий Яр, Цетуля, Рулево, Чолгині, Терновиця.

Ціна за реставрацію ванн у Яворові та Львівській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни у Яворові, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *