Реставрація ванн Ірпінь

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Ірпінь. Нову ванну можна зробити з будь-якої старої ванни. Якщо ванні дуже багато років, чи вона має жахливий вигляд – це не проблема. Акрилове покриття досить ефективно відсвіжає зовнішній вигляд ванни. Переважно ванни відновлюються білим акрилом. Тоді ванна виглядає надзвичайно красиво. Проте, інколи буває що просять покрасити ванну не білим, а зеленим, голубим, чи будь-яким іншим кольором. Ціна за реставрацію ванни в кольорі трішки є вищою. Причиною є те, що потрібно додатково купляти спеціальний барвник.

Відновлення старої ванни Ірпінь
Відновлення старої ванни Ірпінь

Реставрація ванн Ірпінь – надійний метод як покращити вигляд своєї ванни

Заводська емаль перед заливкою акрилу дуже ретельно шліфується та знежирюється. Від цієї роботи у великій мірі залежить наскільки довго така ванна буде зберігати гарний вигляд. Підготовка поверхні ванни – це досить важливий процес, яким не варто нехтувати. Акрил надійно тримається тільки до тієї поверхні, яка досконало підготовлена. Також дуже важливо дотримуватись рекомендованого температурного режиму. Якщо у ванні холодно, то краще включити опалення. Оптимальна температура для роботи з ванною приблизно 24 градуси. За таких умов акрил надійно висихає і стає стійким та твердим.

Реставрація ванн Ірпінь
Реставрація ванн Ірпінь

В місті Ірпінь вже не один рік поширена послуга по відновленню ванн. Все більше людей розуміє що сьогодні дійсно якісна нова ванна коштує дуже багато. А за низьку ціну можна купити ванну дуже низької якості. З цієї причини величезна кількість людей приймають рішення реставрувати свою стару ванну, замість того щоб купляти нову. Ціна за реставрацію є помірною та адекватною. І що найважливіше, навіть роблячи реставрацію в домашніх умовах, реально досягти високої якості.

 Покраска чавунної ванни (Ірпінь)
Покраска чавунної ванни (Ірпінь)

Практично нова ванна за дуже короткий час

Замовивши реставрацію ванни в місті Ірпінь, ви зможете особисто переконатись наскільки все робиться швидко та акуратно. Окрім Ірпеня та Києва, замовлення приймаються практично з усієї Київської області. Багато інформації та відповіді на основні запитання ви можете переглянути на головній сторінці мого сайту. Також для вас може бути цікавим відео, де показано як відбувається весь процес відновлення ванни.

Фарбування старої ванни в місті Ірпінь
Фарбування старої ванни в місті Ірпінь

Ціна за реставрацію ванн в Ірпіні та Київській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни в Ірпіні, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *