Реставрація ванн Луцьк

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940 

Реставрація ванн Луцьк. В мешканців Луцька є чудова можливість зробити реставрацію ванни. Реставрації підлягають навіть дуже страшні ванни. І підтвердженням цього є відео, яке розміщене на цій сторінці.

В яких випадках треба відновлювати ванну? Через багато років навіть дуже якісна ванна втратить свій гарний вигляд. Можуть з’явитись маленькі тріщини, сколи, чи темні плями. І в цьому нема нічого дивного. Проходить час, і ванна псується. Тим більше що ванною ми користуємось практично кожного дня. Особливо коли велика сім’я, і ванна, образно кажучи, навіть не встигає висихати.

РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН ЛУЦЬК

Реставрація ванни Луцьк

Також останнім часом багато хто жаліється що зіпсував поверхню ванни засобом для миття. І це правда. Одного разу я реставрував нову чавунну ванну, в якій була сильно пошкоджена емаль. Ванні було всього декілька років. Жінка витратила на неї чималу суму, оскільки сучасні чавунні ванни дорогі. Але вона допустила одну помилку. Нанесла сильний мийний засіб на поверхню ванни, яка була залишена на всю ніч. За ніч сильна хімія наробила шкоди, і прийшлось заливати цю ванну рідким акрилом.

РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН ЛУЦЬК (5)

Реставрація старої ванни в Луцьку


РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН ЛУЦЬК (6)

Реставрація ванни Луцьк

Якісна реставрація ванн Луцьк та вся Волинська область

Особливо для залізних ванн великою проблемою може стати навіть маленький скол. При падінні якогось предмета на поверхню ванни може з’явитися скол, і метал стає не захищеним. З часом метал починає ржавіти і якщо нічого з цим не робити, то рано чи пізно в тому місці може з’явитися отвір. Одного разу я реставрував повністю нову, дорогу, німецьку, металеву ванну. В цій ванні був тільки один скол. В майстрів, які робили ремонт в тій квартирі, щось випало з рук у ванну, і прийшлось реставрувати цілу ванну.

Незалежно від того скільки років вашій ванні, в якому вона стані, і наскільки страшно вона виглядає, якщо за неї візьметься справжній професіонал своєї справи, тоді приблизно за 4 години роботи ви отримаєте практично нову ванну. Така ванна буде служити вам довго і нудно 🙂

Покраска старих ванн в різних районах Луцька: ЛПЗ, Красне, Кічкарівка, Завокзальний, Гуща, Центр, Теремно, Дубнівський, Вересневе. Крім Луцька, також можна замовити послугу по всій Волинській області: Ковель, Нововолинськ, Володимир-Волинський, Ківерці, Рожище, Маневичі, Камінь-Каширський, Ратне, Любомль, Горохів, Шацьк.

Ціна за реставрацію ванн в Луцьку та Волинській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни в Луцьку, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *