Реставрація ванн Миколаїв (Львівська обл)

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Миколаїв, що у Львівській області. Ця робота проводилась в будинку по вул. Грушевського, 12. Це відео, або ця робота – це ще один із багатьох доказів того, що сьогодні проводять реставрацію своїх старих ванн не тільки ті хто не може демонтувати ванну. В цій ванній кімнаті повністю замінили всі труби на воду та каналізаційні труби. Замінена також вся проводка і покладена нова плитка. Одним словом – господарі повністю зробили ремонт у ванній кімнаті. Під час ремонту було можливим спокійно винести цю ванну, але було прийнято мудре рішення залишити її, замовити досвідченого майстра та дати нове життя старій ванні.

Реставрація ванни Миколаїв

Реставрація ванн Миколаїв


Реставрація ванн Миколаїв

Покраска ванни рідким акрилом Миколаїв

Тільки подивіться в якому жахливому стані ця ванна! Особливо на бортах ванни, по самих краях. Дуже багато місць потрібно було зачистити та зашпаклювати. Щоб в той момент, коли вже буде наливатись акрил, вся поверхня ванни була в ідеальному стані. Тільки щоб підготувати таку ванну по процесу наливання акрилу, потрібно багато натрудитись. Але це все робиться в перспективі на те, щоб відновленна ванна прослужила дуже багато років.

Фарбування старої ванни Миколаїв
Фарбування старої ванни Миколаїв

А це вже зовсім інша справа! 4 години роботи, і все докорінно змінилось. Старе покриття ванни вже не видно, оскільки воно залишилось під товстим шаром акрилу. Всі плями, сколи, подряпини,на що було неприємно дивитись, тепер можна побачити хіба що на старих фото.

Наливна ванна Миколаїв
Наливна ванна Миколаїв
Наливна ванна Миколаїв
Вигляд ванни після реставрації рідким акрилом (Миколаїв)

Реставрація ванн Миколаїв та Львівська область

Якщо ви живете в Миколаєві, і у вас є бажання покращити стан вашої ванни, то будь-ласка дзвоніть за номером телефону, що є на цій сторінці. Але пам’ятайте,що можна відновити вашу ванну не тільки тоді, якщо ви є мешканцем Миколаєва. Сьогодні можливий виїзд на замовлення по всій Львівській області.

Якщо говорити про міста та села, що знаходяться біля Миколаєва, то можна поїхати в Дроговиж, Розвадів, Вербіж, Заклад, Тростянець, Велика Воля …

Ціна за реставрацію ванн в Миколаєві (Львівщина)

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались моєю послугою по реставрації ванни в Миколаєві, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *