Реставрація ванн Тростянець

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Тростянець. Колись робили ванни дійсно високої якості. Особливо якщо говорити про чавунні ванни. Основа в таких ванн є надійною та міцною. Проте з кожним роком користування псується покриття на ванні. І надходить час, коли вже не допомагають жодні мийні засоби. Емаль на ванні з роками тріскається та покривається плямами. Чи це означає що стару ванну потрібно викидати? Не зовсім. Розгляньмо як можна в домашніх умовах зі старої ванни зробити нову.

Популярний метод фарбування ванн – реставрація наливним акрилом

Хоче є різноманітні способи як пофарбувати стару ванну, проте найкращою технологією визнано метод «Наливна Ванна». Що це за технологія і чому вона найкраща? Назва «наливна ванна» походить від способу нанесення матеріалу на поверхню ванни. Використовується рідкий акрил, який не розпилюється, а просто НАЛИВАЄТЬСЯ по всій поверхні ванни. Ось чому цю технологію відновлення ванн почали з часом називати «наливна ванна». Починаючи з бортів ванни, акрил плавно та рівномірно стікає по стінках. З допомогою гумового шпателя акрил направляється в ті місця, куди він сам не затікає. Таким чином рідкий акрил покриває всю внутрішню частину ванни. І вся стара жахлива поверхня залишається під товстим шаром акрилу.

Реставрація ванн
Реставрація ванн

Важливим етапом фарбування ванн цим методом є демонтаж сифона. Це робиться для того, щоб акрил не потрапив в каналізацію. Відкручується сифон, після чого під отвір підставляється якась посудина. В цю посудину після завершення всієї роботи ще декілька годин повільно скапує весь зайвий акрил. Після повного затвердіння акрилу потрібно забрати з під ванни посудину і встановити назад сифон. В більшості випадків вже краще купити новий сифон.

Реставрація ванн Тростянець та вся Сумська область

Реставрація ванн в Тростянці та поблизьких селах: Лучка, Боголюбове, Кам’янка, Литовка, Сосонка, Климентове, Поділ, Мащанка, Комарівка, Садки, Нове, Пасіки, Стара Іванівка, Оводівка, Станова, Тучне, Зубівка, Виноградне, Буймер, Скрягівка, Новоселівка, Олексине, Білка, Микитівка, Вовків, Грузьке, Хвощова, Вишневе, Першотравневе, Лісне, Машкове, Криничне, Савелове, Люджа, Новоукраїнка, Печини, Ницаха, Березівка, Катанське, Кам’янецьке, Бакирівка та ще багато інших.

Ціна за реставрацію ванн в Тростянці та Сумській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни у Тростянці, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *