Реставрація ванн Шостка

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Шостка. В деяких випадках набагато краще відреставрувати свою ванну, ніж купляти нову. В Шостці дехто в процесі ремонту у ванній кімнаті викидає стару, та на її місце встановлює нову ванну. Але не всі. З кожним роком все більше та більше людей цікавляться як можна в себе вдома реставрувати свою ванну. Особливо це стосується власників чавунних ванн. Ні для кого не є секретом що чавунні ванни дуже міцні та надійні. Навіть нові чавунні ванни не є такими міцними як колишні. З цієї причини в Шостці багато хто розглядає можливість відновити свою ванну.

Реставрація ванн Шостка
Реставрація ванн Шостка

Які існують методи чи технології як зробити покраску ванн

Сьогодні є різні методи відновлення старих ванн. Деякі з них маловідомі, а деякі дуже популярні. Найпростіший та найдешевший – це просто пофарбувати ванну з балончика. Це швидко та дуже дешево, але результат відверто кажучи невтішний. Вже буквально за декілька тижнів фарба на ванні починає облущуватись. І в результаті ванна може виглядати набагато гірше, ніж до її покраски. Такий метод зовсім не підходить для тих, хто бажає відновити свою стареньку ванну якісно, і щоб вона багато років гарно виглядала. Є набагато кращий метод, який в народі просто називають “наливна ванна”.

Відновлення ванн Шостка
Відновлення ванн Шостка

В цій технології в процесі реставрації використовується спеціальний рідкий акрил. Працювати з ним досить легко та просто. Акрил плавно наливається на попередньо підготовлену ванну, і впродовж короткого часу він рівномірно покриває всю поверхню. Вся робота з ванною триває декілька годин. Після повного висихання результат просто чудовий! Стара ванна стає новою та красивою.

Реставрація старої ванни (Шостка)
Реставрація старої ванни (Шостка)

Реставрація ванн Шостка та в різних містах Сумської області

Інколи приходиться робити виїзд на замовлення за межі Шостки в такі селища: Вороніж, Гречкине, Білогриве, Гукове, Ковтунове, Солотвине, Клишки, Ображіївка, Богданівка, Собич, Пирогівка, Погребки, Миронівка, Крупець, Шкирманівка, Паліївка, Усок, Гамаліївка, Макове, Собичеве та інші. Більше детальніше про ціну за реставрації ванни з виїздом можна узгодити в телефонному режимі.

Якісна реставрація ванни в домашніх умовах (ШОСТКА)
Якісна реставрація ванни в домашніх умовах (ШОСТКА)

Ціна за реставрацію ванн в Шостці та Сумській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни в Шостці, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *