Реставрація ванн Мостиська

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Мостиська. Сьогодні існують різноманітні способи, як можна покращити стан своєї ванни. З матеріалів на ринку можна зустріти різні фарби, емалі й так далі. Є дешеві, а є також досить дорогі. Як зробити правильний вибір, щоб реставрувати свою ванну один раз і на багато років? Коротко обговоримо метод «НАЛИВНА ВАННА».

Реставрація ванн Мостиська
Реставрація ванн Мостиська

Чому вже так багато років лідером серед способів фарбування ванн залишається метод «Наливна Ванна»?

Це правда, що декілька десятиліть назад про рідкий акрил для реставрації ванн ще ніхто не знав. Але як тільки цей матеріал з’явився в Україні, послуга з відновлення ванн набула ще більшої популярності. Поступово почало з’являтись ще все більше та більше майстрів (реставраторів). Одна з найбільших переваг наливного акрилу – це відсутність їдкого запаху! Це велика перевага як для реставратора, так і для клієнтів. Вже не потрібно на тиждень виїжджати з квартири, щоб не задихнутись від їдкого запаху.

Відновлення ванн Мостиська
Відновлення ванн Мостиська

В додачу, ще одним із великих плюсів акрилу є його приємний вигляд після повного затвердіння. Акрил не тільки красиво виглядає, але він також є приємним на дотик. Хто вже приймав ванну, яка була реставрована акрилом, розуміє про що йде мова. Треба розуміти що акрил не є найдешевшим матеріалом. Серед матеріалів для відновлення ванн його ціна навіть є вищою за середню. Незважаючи на це в Мостиську, та в інших містах, переважно віддають перевагу реставрації акрилом.

Фарбування ванни - Мостиська
Фарбування ванни – Мостиська

Реставрація ванн Мостиська та по всім містам та селам Львівської області

В жителів Мостиська є можливість замовити фарбування своєї ванни. Можна замовити послугу в таких районах як Закостілля, Рідковичі, Рудники, Сулківщина. Також в поблизьких селах: Крисовичі, Нагірне, Ганьковичі, Конюшки, Чишки, Тщенець, Баличі, Хатки, Волиця, Мостиська Другі, Буців, Годині, Черневе, Старява, Заверхи, Підгать, Крив’яки, Соколя, Качмарі, Максимці, Арламівська Воля, Іваники, Хоросниця, Завада, Гостинцеве, Твіржа, Пісок, Вуйковичі, Слабаш, Завадів, Стоянці, Доброщівка, Липники, Стрільцеве, Раденичі та інші. За додатковою інформацією телефонуйте по номерах, які вказані на головній сторінці сайту.

Відновлення старої ванни (МОСТИСЬКА)
Відновлення старої ванни (МОСТИСЬКА)

Ціна за реставрацію ванн в Мостиській та Львівській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни в Мостиській, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *