Реставрація ванн П’ятихатки

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн П’ятихатки. Зробивши реставрацію ванни якісно один раз, можна на багато років забути про якісь проблеми з її покриттям. А що потрібно для якісної реставрації? Найперше – це совісний та досвідчений реставратор. Такий майстер, для якого в пріоритеті є якісно зроблена робота. І друге – це перевірений та якісний матеріал, який буде наноситись на ванну в процесі роботи. А де можна знайти такого досвідченого майстра, який зробить ванну не якоюсь підробкою, а дійсно надійним матеріалом? Спробуємо знайти відповідь на це запитання.

Як знайти дійсно надійного реставратора ванн?

Це запитання цікавить багатьох, і воно справді є важливим. Тому що від професійності та майстерності реставратора буде залежати те, скільки часу прослужить відновлена ванна. По перше, на що слід звертати увагу при виборі майстра – це наявність позитивних відгуків. Такі відгуки можна знайти в коментарях під фото чи відео робіт в соціальних мережах. А ще краще – це коли робилась ванна у когось зі знайомих, і їм все сподобалось. В такому випадку краще домовлятись з таким майстром, навіть якщо в нього ціна трішки вища ніж в інших.

Реставрація ванн в П'ятихатках
Реставрація ванн в П’ятихатках

По друге, можна поцікавитись чи є у майстра багаторічний досвід роботи, чи він тільки недавно розпочав займатись ваннами. А як про це дізнатись? Якщо його спитати про стаж роботи в цій сфері, то він може вигадати будь-яку кількість років. Один із простих способів – це поглянути на сайт або соціальну мережу майстра (реставратора). При публікації відео чи фото робіт можна побачити коли це було зроблено. Таким способом можна особисто переконатись чи дійсно майстер вже багато років працює в цій сфері.  

Реставрація ванн П’ятихатки та Дніпропетровська область

Якісне фарбування ванн в П’ятихатках та навколишніх селах: Семенівка, Івашинівка, Чигринівка, Кам’яне, Вільне, Балкове, Вершинне, Мирне, Червона Поляна, Савро, Культура, Калинівка, Петрівка, Авангард, Красний Луг, Жовте, Мальмирівка, Чистопіль, Зелений Луг, Новозалісся, Виноградівка, Запоріжжя, Жовтоолександрівка, Дмитрівка, Сухунівка, Комісарівка, Зоря, Миронівка, Ликошине, Лозуватка, Вишневе, Кулябкине, Терно-Лозуватка, Касинівка, Байківка, Осикувате, Іванівка, Тернувате, Долинське, Катеринопіль, Саївка, Саксагань, Грушуватка, Нерудсталь, Красноіванівка, Цівки, Чумаки, Нова Зоря, Мар’ївка, Макорти та ще багато інших.  

Ціна за реставрацію ванн в П’ятихатках та Дніпропетровській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни в П’ятихатках, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *