Реставрація ванн Буськ

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Буськ. На фото та відео можна побачити що ця ванна вже колись була реставрована. І ось прийшов час, щоб знову її відновити. На цей раз в процесі реставрації буде використовуватись рідкий (наливний) акрил. Минулого разу ванна відновлювалась не акрилом, а якоюсь фарбою. Оскільки з того моменту пройшло багато років, господар вже не пам’ятає назви фарби. Але слід визнати, що та фарба протрималась досить багато років. Сьогодні не часто таке зустрінеш.

Реставрація ванн Буськ
Реставрація ванн Буськ

Відновлення ванн без демонтажу та збивання плитки

Чи треба збивати плитку, щоб зробити реставрацію ванни? Чи потрібно ванну виймати та відвозити до вас? На такі запитання доводиться часто відповідати під час телефонної розмови. Якщо коротко, то ні. Величезною перевагою послуги з відновлення старих ванн є те, що нічого не потрібно розбивати та кудись відвозити ванну. Весь процес роботи відбувається у ванній кімнаті. Ванну не потрібно виймати. Єдине що потрібно демонтувати – це сифон. Це робиться для того, щоб зайвий акрил ще протягом деякого часу стікав у завчасно підготовлену посудину.

Відновлення старої ванни - Буськ
Відновлення старої ванни – Буськ

Також не потрібно боятись що буде пошкоджена плитка. Це правда, що ванна спочатку шліфується механічним способом. Для цього переважно використовується дриль або болгарка зі спеціальними насадками. Однак шліфується ванна, а не плитка. І це практично неможливо, щоб якимось чином під час роботи зачепити плитку. Також безпідставним є страх, що акрил потрапить на плитку, і його потім ніяк не можна буде відчистити. Перед заливкою акрилу ті місця, в яких він може потрапити на плитку, ретельно заклеюються.

Якісне фарбування ванни (БУСЬК)
Якісне фарбування ванни (БУСЬК)

Реставрація ванн Буськ та інші міста Львівської області

Відновлення покриття ванн в місті Буськ та поблизьких селах: Журатин, Сторонибаби, Острів, Красне, Русилів, Безброди, Куткір, Кізлів, Думниця, Дунів, Кудирявці, Новий Милятин, Старий Милятин, Неслухів, Великосілки, Ріпнів, Купче, Ланерівка, Ракобовти, Новий Ріпнів, Побужани, Рокитне, Яблунівка, Ниви, Вербляни, Заболотне, Боложинів, Підставки, Заводське, Чучмани, Гумниська, Янгелівка, Утішків, Петричі, Острівчик-Пильний та ще багато інших. Телефонуйте в робочий час, якщо вам потрібна додаткова консультація.

Відновлення ванн акрилом - Буськ
Відновлення ванн акрилом – Буськ

Ціна за реставрацію ванн в Буську та Львівській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни в Буську, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *