Реставрація ванн Богуслав

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Богуслав. За багато років активного користування ванна втрачає свій блиск та красивий зовнішній вигляд. Особливо якщо приходиться користуватись поганою водою. Через це в багатьох може виникнути просте та логічне запитання – «що робити з такою ванною?» Сьогодні нові якісні ванни коштують дуже дорого. Та й не завжди є можливість так демонтувати стару ванну, щоб при цьому не пошкодити керамічну плитку. Для багатьох чудовим вирішенням такої проблеми стала новітня технологія з відновлення ванн на дому. В Богуславі вже багато хто замовляв цю послугу та залишився задоволеним. Коротко розглянемо основні 3 етапи всієї роботи.

Основні три етапи фарбування ванни – шліфування, знежирення, заливка акрилом

Вся робота з відновлення ванни триває декілька годин. За весь цей час важливо якісно виконати 3 основні етапи роботи – шліфування, знежирення та заливку акрилом. Якщо говорити про шліфування, то це відбувається механічним способом. Щоб максимально ефективно та швидко відшліфувати поверхню ванни використовується спеціальна насадка. Завдяки цьому дно, стінки та борта ванни отримують мікро подряпини.

Реставрація ванн Богуслав
Реставрація ванн Богуслав

Після проведення цієї роботи, яка може тривати біля 20 хвилин, наступає етап знежирення ванни. Чиста ванна – це гарантія того, що матеріал багато років буде міцно на ній триматись. Більша частина роботи з ванною – це процес підготовки. І вже в самому кінці на всю поверхню ванни наноситься попередньо підготовлений матеріал. На даний час найкращим та найпопулярнішим матеріалом є рідкий акрил. Його використовують практично всі майстри реставратори по всій Україні.  

Реставрація ванн Богуслав та вся Київська область

Відновлення ванн в Богуславі та навколишніх селах: Івки, Яцюки, Ісайки, Дібрівка, Гута, Дмитренки, Медвин, Бране Поле, Дибинці, Маковецьке, Лука, Мисайлівка, Дибинці, Чайки, Бородані, Лютарі, Синиця, Саварка, Бовкун, Степок, Буда, Кислівка, Перемога, Карапиші, Замостя, Любка, Туники, Юхни, Шупики, Карандинці, Вахутинці, Семигори, Тептіївка, Вільховець, Михайлівка, Іванівка, Пішки, Дешки, Калинівка, Половецьке, Нехворощ, Москаленки, Біївці, Поташня, Хохітва, Киданівка, Хлерівка, Миколаївка, Сидорівка, Щербашинці, Склименці, Бушеве, Малоберезанське, Лук’янівка, Ківшовата та ще багато інших населених пунктів.    

Ціна за реставрацію ванн в Богуславі та Київській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни в Богуславі, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *