Реставрація ванн Охтирка

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Охтирка. Найбільше у ванні з часом псується дно ванни. Переважно через те що на дні ванни зазвичай застоюється вода. Тому з роками з ’являються плями й поверхня ванни стає шершавою. Або ж інколи щось може впасти у ванну і відбивається емаль. Це тільки декілька причин, через які з часом будь – яка ванна може потребувати реставрації. Проте багатьох цікавить питання, чи можливо якісно реставрувати ванну?

Реставрація ванн Охтирка
Реставрація ванн Охтирка

Різні види фарбування старих ванн в Охтирці

Є багато різних способів реставрації старих ванн. Буває так що когось цікавить дешеве відновлення ванни. Наприклад господар виставляє квартиру чи будинок на продаж, але ванна в жахливому стані. І це може справляти негативне враження на потенційних покупців. Тому в такому випадку для господаря вигідно найдешевшим методом відбілити ванну, щоб вона хоча б на якийсь час мала нормальний вигляд. Або ж може бути інша ситуація. Хтось планує робити ремонт у ванній кімнаті, але трішки пізніше. Проте ванна вже в такому жахливому стані, що в ній просто неможливо купатись. Для таких людей також є вигідно замовити бюджетну реставрацію, оскільки вони й так найближчим часом планують викидати свою ванну і купляти нову.

Відновлення старої ванни - Охтирка
Відновлення старої ванни – Охтирка

Але в більшості випадків люди хочуть відновити свою ванну, щоб нею користуватись багато років. Якщо так, тоді краще замовити реставрацію рідким акрилом. Ця технологія також має назву «наливна ванна». Хоча цей метод не є найдешевшим, проте він має багато позитивних відгуків як серед клієнтів, так і серед майстрів реставраторів. Можна навіть сказати, що на даний час цей метод є беззаперечним лідером.

Ремонт старої ванни (Охтирка)
Ремонт старої ванни (Охтирка)

Реставрація ванн Охтирка та в різних містах та селах Сумської області

 Фарбування старих ванн як в Охтирці, так і в поблизьких селищах: Підлозіївка, Гай-Мошенка, Хухра, Михайленкове, Буймерівка, Чернеччина, Журавне, Попелівщина, Ясенове, Доброславівка, Лантратівка, Новопостроєне, Будне, Стара Іванівка, Залужани, Климентове, Сосонка, Боголюбове, Литовка, Бакирівка, Пологи, Вербове, Високе, Веселий Гай, Кудряве, Мошенка і ще багато інших.

Наливна ванна - місто Охтирка
Наливна ванна – місто Охтирка

Ціна за реставрацію ванн в Охтирці та Сумській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни в Охтирці, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *