Реставрація ванн Нетішин

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Нетішин, вул. Будівельників, 1. Сьогодні реально покращити стан своєї ванни, без демонтажу та різних клопотів. Це стало доступним завдяки послузі, яка активно процвітає та розвивається вже впродовж багатьох років. Мова йде про метод реставрації ванни, який з роками отримав просту назву “НАЛИВНА ВАННА“. Ця назва влучна, бо в процесі відновлення ванни акрил наливається на всю поверхню ванни. Він має чудову можливість самовирівнюватись та рівномірно покривати всю поверхню.

Реставрація ванн Нетішин

Перевагою цього методу є не тільки висока якість, а також швидкість виконання роботи. Приблизно 4 години, і ванна готова. Користуватись можна вже за 1 добу. Після повного висихання залишиться тільки встановити сифон. Якщо сифон, який був на старій ванні ще нормальний, то можна встановити його. Але в більшості випадків краще купити та встановити новий сифон. Це придасть ванні вигляду абсолютно нової ванни.

Реставрація ванн Нетішин

Реставрація ванн Нетішин та в різних містах Хмельницької області

Нетішин знаходиться практично на межі Рівненської та Хмельницької областей. Хоча до Рівного значно менше кілометрів ніж до Хмельницького, проте Нетішин належить до Шепетівського району, Хмельницької області. В Нетішині багато багатоквартирних будинків, тому часто доводиться приймати замовлення саме з Нетішина. Також доводиться їздити на реставрацію ванн в Острог, Вельбівне, Межиріч, Розваж, Хорів, Бадаївку, Мощаницю, Старий Кривин, Лисиче, Поглянь, Колом’є, Стригани, Курець, Славуту та багато інших.

Реставрація ванн Нетішин

Можливо вас цікавить як найкраще підготувати ванну кімнату до приїзду майстра, який буде її реставрувати. Постарайтесь винести з ванної кімнати все, що може заважати майстру під час роботи. Часто буває що ванні кімнати наскільки маленькі, щ навіть нема куди розкласти свій інструмент. Також прослідкуйте, щоб була відповідна температура повітря. Особливо це стосується зимового періоду. Оптимальна температура, яка має бути у ванній кімнаті, це 22 – 25 градусів. Можливо, вам доведеться під’єднати тимчасово додатковий обігрівач, щоб на момент реставрації у ванній кімнаті підняти тепло до потрібних показників.

Реставрація ванн Нетішин

Ціна за реставрацію ванн в Нетішині

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни в Нетішині, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *