Реставрація ванн Чорноморськ

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Чорноморськ. Три види ванн, які є найбільш поширені – залізні, чавунні та акрилові. Кожну з цих видів ванн цілком можливо відновити методом “наливна ванна”. Це метод фарбування ванни рідким акрилом. Цей акрил є призначений виключно для роботи зі старими ваннами. Він є безпечним та екологічно чистим. Крім того, акрилове покриття є стійким до ударів. Коротко розглянемо чому сьогодні багато хто потребує цієї послуги.

Реставрація ванн Чорноморськ
Реставрація ванн Чорноморськ

Декілька причин, через які дехто робить реставрацію своєї ванни

Якщо ванна немає ніяких дефектів, тоді навіть думки не виникає, щоб її відновлювати. А що коли наступає такий момент, що ви вже просто не можете дивитись на свою ванну? Деякі ванни мають вже дуже багато років. Тому зовсім не дивно, що емаль вже не має привабливого вигляду. Або ж в когось може бути порівняно нова ванна, але щось в неї важке впало, через що відбилась емаль. Можна також згадати про випадки, коли дехто наносить на поверхню ванни сильний мийний засіб, і залишає на довгий час. Це робиться з метою відчистити та відбілити покриття ванни. Але часто такі дії призводять до ще більшого руйнування емалі ванни.

Відновленн ванн Чорноморськ
Відновлення ванн Чорноморськ

Це тільки декілька реальних причин, через які рано чи пізно приходиться задуматись про відновлення своєї ванни. Навіть дуже пошкодженим ваннам цілком можливо надати достойного вигляду. В результаті реставрації все покриття знову стає гладким та блискучим. Від жахливих плям чи тріщин не залишається жодного сліду. Якщо хтось з гостей зайде у ванну кімнату, то не відразу повірить що перед ним ванна, якій вже не один десяток років.

Реставрація старих ванн (Чорноморськ)
Реставрація старих ванн (Чорноморськ)

Реставрація ванн Чорноморськ і вся Одеська область

На даний час є можливим приймати замовлення в Чорноморську, та поблизьких селах: Санжійка, Молодіжне, Грибівка, Дальник, Богатирівка, Барабой, Олександрівка та інші. При виїзді у віддалені села потрібно буде додатково покрити витрати на пальне. В один день можна реставрувати три ванни. Тому у випадку з виїздом на далеку відстань, переважно назбирується декілька замовлень.

Реставрація ванни білим акрилом (Чорноморськ)
Реставрація ванни білим акрилом (Чорноморськ)

Ціна за реставрацію ванни в Чорноморську та Одеській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни в Чорноморську, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *