Реставрація ванн Запоріжжя

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Запоріжжя. В сучасному світі технології та методи будівництва стрімко рухаються вперед. Це також не обійшло стороною послугу за назвою “реставрація ванн”. В місті Запоріжжя ця унікальна послуга є вкрай необхідною для великої кількості людей. Особливо це стосується випадків, коли потрібно якісно відновити стару чавунну ванну. Переважно такі ванни мають велику цінність, тому що вони дуже міцні та надійні, якщо їх порівнювати із сучасними ваннами. Але в багатьох виникає логічне запитання, на якому етапі ремонту найкраще реставрувати ванну.

Реставрація ванн Запоріжжя
Реставрація ванн Запоріжжя

Відновлювати ванну потрібно до ремонту, чи після?

Це дуже правильне запитання. Під час ремонту у ванній кімнаті, ванну можна демонтувати та реставрувати десь в окремій кімнаті. І це один з варіантів, як можна відновити ванну. Проте, найкращим варіантом для вас буде реставрація вже в самому кінці ремонту. Тобто тоді, коли у ванній кімнаті вже все зроблено, встановлена ванна, підключений сифон, вода і так далі. В процесі роботи з ванною зовсім не пошкоджується плитка чи щось інше. Єдине, що не варто робити до реставрації, це клеїти кутник чи обробляти силіконом з’єднання між ванною і плиткою. Важливо щоб акрил, який наноситься на ванну, максимально заповнив всю поверхню ванни. І вже потім, після повного висихання акрилу, можна обробити силіконом чи встановити кутник.

Відновлення чавунної ванни - Запоріжжя
Відновлення чавунної ванни – Запоріжжя
Реставрація старої ванни (Запоріжжя)
Реставрація старої ванни (Запоріжжя)

Дехто також запитує, чи можна реставрувати ванну, якщо її винести на подвір’я. Це абсолютно неможливо. Якщо говорити про самий процес підготовки ванни, то це ще можна зробити. Процес шліфування ванни на свіжому повітрі можливо є дещо кращим ніж у закритій ванній кімнаті. Але, заливати ванну рідким акрилом можна тільки у чистому приміщенні. Якщо це робити на подвір’ї, тоді мухи, комахи та пил обов’язково прилипнуть до свіжого акрилу. І це буде катастрофа! Реставрація ванни дещо нагадує покраску автомобіля. Ніхто не фарбує своє авто на подвір’ї, а це завжди робиться в спеціальному чистому приміщенні.

Реставрація салатової ванни рідким акрилом в Запоріжжі
Реставрація салатової ванни рідким акрилом в Запоріжжі

Реставрація ванн Запоріжжя – популярний метод як зробити свою ванну знову красивою

В місті Запоріжжя надається послуга в таких районах: Дніпровський, Олександрівський, Заводський, Шевченківський, Комунарський та інші. На сьогодні також є можливим виїзд на замовлення практично по всій Запорізькій області: Мелітополь, Бердянськ, Токмак, Пологи, Вільнянськ, Оріхів, Гуляйполе, Кам’янка-Дніпровська, Василівка, Приморськ, Якимівка, Велика Білозірка, Більмак, Приазовське, Новомиколаївка, Чернігівка.

Відновлення ванни рідким акрилом - Запоріжжя
Відновлення ванни рідким акрилом – Запоріжжя

Ціна за реставрацію ванн у Запоріжжі та Запорізькій області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни у Запоріжжі, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *