Реставрація ванн Новомосковськ

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Новомосковськ. Якщо ваша ванна вже має багато років, та виглядає не дуже добре, то варто подумати про можливість її реставрувати. В Новомосковську є непоганий вибір де можна купити нову ванну. Але не кожен може та хоче руйнувати плитку у ванній кімнаті, щоб зробити заміну старої на нову ванну. Демонтаж старої ванни переважно призводить до початку капітального ремонту у ванній кімнаті. Тому в багатьох ситуаціях набагато простіше знайти кваліфікованого майстра, який має досвід відновлення ванн в домашніх умовах.

Реставрація ванни Новомосковськ
Реставрація ванни Новомосковськ

Професійна реставрація ванн Новомосковськ

Переважно люди замовляють реставрацію чавунних ванн. Практично кожному відомо наскільки міцними та надійними є старі чавунні ванни. Але це не означає що тільки такі ванни можна покривати акрилом. Сучасна технологія дозволяє також відновлювати залізні та акрилові ванни. Великою перевагою цієї послуги є те, що вся робота виконується досить швидко. Всього декілька годин роботи, і ванна кардинально змінює свій вигляд в кращу сторону. Покриття на ванні стає білосніжним та привабливим на вигляд. Також багато хто зазначає що після реставрації ванна стала не тільки красивою, але і приємною на дотик.

Наливна ванна Новомосковськ
Наливна ванна Новомосковськ

Оскільки в процесі реставрації ванна покривається рідким акрилом, тому в користуванні мити таку ванну потрібно відповідними мийними засобами. Купляючи мийний засіб для ванни, зверніть увагу чи він підходить для ванн з акриловим покриттям. Це важливо, оскільки використання правильного мийного засобу посприяє довгій експлуатації ванни. Також варто стелити на дно ванни спеціальний килимок, якщо є домашні тваринки, яких приходиться мити у ванні. Це слід робити для того, щоб не залишалося подряпин.

Відновлення емалі ванни (Новомосковськ)
Відновлення емалі ванни (Новомосковськ)

Покраска різних ванн в Новомосковську та Дніпропетровській області

На даний час є можливість замовити реставрацію ванни в Новомосковську та поблизьких населених пунктах: Новоселівка, Підгородне, Орлівщина, Спаське, Хуторо-Губиниха, Мирне, Новоскотувате, Скотувате, Мар’янівка, Дмитрівка, Вільне, Гвардійське, Хащеве, Черкаське, Піщанка, Меліоративне та інші.

Реставрація великої ванни - місто Новомосковськ
Реставрація великої ванни – місто Новомосковськ

Ціна за реставрацію ванн в Новомосковську та Дніпропетровській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни у Новомосковську, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *