Реставрація ванн Синельникове

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Синельникове. Якщо поверхня на ванні стає жахливою, тоді є можливість відновити її сучасною технологією. Вся ванна кардинально змінює свій зовнішній вигляд після того, як на неї заливається рідкий акрил. Наливний акрил по якості на сьогодні вважається найкращим матеріалом. Цей матеріал переважно використовують професійні реставратори. Багатьох цікавить як саме відбувається процес реставрації ванни. Коротко розглянемо основні три етапи всього процесу роботи.

Три основні етапи фарбування ванни з допомогою наливного акрилу

З чого починається процес з реставрації ванни? На самому початку робиться шліфування всієї ванни спеціальною насадкою. Ретельне шліфування забезпечить добрий контакт між акрилом та поверхнею ванни. В більшості випадків в процесі шліфування змочується вся ванна для того, щоб звести до мінімуму пил у ванній кімнаті. Другий основний етап роботи з ванною – це повна зачистка від бруду та жиру. Іншими словами – стінки, дно та борти ванни завдяки знежиренню потрібно зробити ідеально чистими. І коли вже виконана вся ця робота, підготовляється акрил для нанесення на ванну.

Реставрація ванн
Реставрація ванн

Акрил перемішується зі спеціальним затверджувачем. Час перемішування зазвичай триває близько 10 хвилин. На момент перемішування акрилу ванна має бути повністю готова до заливки. Має бути обмотаний пакетами змішувач, ванна обклеєна з усіх сторін, щоб акрил не потрапив на плитку. Після всіх цих важливих підготовчих робіт акрил рівномірно наливається по всій ванні. Спочатку обробляються борта ванни, потім стінки та дно. Акрил має властивість рівномірно розтікатись та самостійно вирівнюватись по всій ванні. Таким чином практично з будь-якої старої ванни можна зробити нову ванну, в якій буде приємно купатись.

Реставрація ванн Синельникове та Дніпропетровська область

Відновлення старих ванн в місті Синельникове та поблизьких селах: Новогніде, Іванівка, Панасівка, Вербки-Осокорівка, Дубове, Павлівка, Вербове, Токове, Шахтарське, Георгіївка, Хорошеве, Раївка, Морозівське, Богуславка, Веселе, Хорошеве, Кислянка, Вільне, Кам’януватка, Новоолексіївка, Романівка, Козачий Гай, Зайцеве, Очеретувате, Водяне, Калинівка, Мар’ївка, Роздори, Старовишневецьке, Гострий Камінь, Парне, Катражка Ясне, Калинівське, Луб’янка, Циганівка, Садове, Березнуватка та ще багато інших.

Ціна за реставрацію ванн в Синельниково та Дніпропетровській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни в Синельниково, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂