Реставрація ванн Канів

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Канів. Навіть якщо дуже ретельно доглядати за своєю ванною, однак рано чи пізно наступає такий момент, коли стає очевидним, що з ванною вже треба щось робити. Жовті плями, іржа та тріщини роблять ванну жахливою та не приємною на вигляд. Чи це означає, що залишається тільки її викинути, і купити нову? Не обов’язково. Сьогодні існує технологія, яка дозволяє якісно пофарбувати ванну в домашніх умовах. Розглянемо декілька основних причин, чому в наш час багато хто замовляє цю послугу.

Навіщо купляти нову ванну, коли є можливість відновити стару в домашніх умовах

Інколи дійсно не так вже й складно замінити стару ванну на нову. Особливо коли у ванній кімнаті виконується ремонт. Оскільки практично все замінюється на нове, то ванна також замінюється на нову. Але часто бувають ситуації, коли ванна кімната в загальному має красивий естетичний вигляд, а от сама стара ванна все псує. За таких умов багато хто замовляє послугу з відновлення. Чому це зручно та практично? Одна з основних причин полягає в тому, що відпадає потреба знімати ванну. Тому що реставрація виконується у ванній кімнаті. Ванну не потрібно везти в спеціальне приміщення.

Реставрація ванн
Реставрація ванн

Крім того, великою плюсом є те, що робота з ванною виконується досить швидко. Буквально декілька годин, і стару страшну ванну зовсім не впізнати. Все старе покриття залишається під товстим шаром нового покриття на ванні. Зазвичай сьогодні поступають замовлення на фарбування ванни акрилом. Цей матеріал сьогодні є чи не найкращим з усіх матеріалів, які використовуються для фарбування ванн. Через це більшість вибирають саме його.

Реставрація ванн Канів та по всій Черкаській області

Відновлення ванн в Каневі та поблизьких навколишніх селах: Яблунів, Гамарня, Бабичі, Малий Ржавець, Полствин, Межиріч, Степанці, Пилява, Степанецьке, Мартинівка, Синявка, Литвинець, Ковалі, Козарівка, Курилівка, Тростянець, Грищинці, Бобриця, Михайлівка, Студенець, Лазірці, Пищальники, Трощин, Глинча, Бучак, Іваньків, Пшеничники, Черниші, Ліпляве, Келеберда, Світанок, Софіївка, Гладківщина, Келеберда, Прохорівка, Сушки, Бубнівська Слобідка, Шабельники, Пекарі, Хутір-Хмільна, Хмільна, Кононча та ще багато інших.

Ціна за реставрацію ванн в Каневі та Черкаській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни у Каневі, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *