Реставрація ванн Лубни

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Лубни. Чи можливо сьогодні відновити ванну в домашніх умовах? В Лубнах вже багато років активно процвітає послуга, відома як “реставрація ванн”. Якщо у вас старенька ванна, яка має жахливий вигляд, то сьогодні є можливість значно покращити її вигляд. Після повного процесу реставрації навіть дуже страшна ванна стає як нова. Покриття на ванні повністю оновлюється, і ванна стає свіжою та приємною для користування.

Реставрація ванн Лубни
Реставрація ванн Лубни

Перевірена технологія покраски чавунних, залізних та акрилових ванн

Декілька десятків років тому почала набирати популярності послуга з відновлення ванн. Багато хто пробував це ремесло зробити своєю основною роботою. А дехто не шукав майстра, і робив спробу відновити свою ванну своїми руками. Спочатку важко було визначитись, який матеріал якісний, а який ні. Але це тільки питання часу. З роками вже стало зрозуміло яким матеріалом та якою технологією потрібно працювати, щоб досягнути хороших результатів. Звичайно що пересічна людина, яка не займається відновленням ванн, в цьому питанні не розбирається. А от майстер реставратор з роками набуває великого досвіду, тому вже добре розбирається в цьому питанні.

Відновлення ванн Лубни
Відновлення ванн Лубни

Практично всі професійні реставратори ванн сьогодні працюють методом “наливна ванна”. Ця сучасна технологія відновлення старих ванн з допомогою рідкого акрилу. На даний час це дуже популярний метод. Рідкий акрил зроблений спеціально для відновлення ванн. Він є досить міцним та ударостійким. Ванна, яка покрита рідким акрилом, не потребує якогось особливого догляду. Основне правило догляду – мити ванну виключно мийним засобом, який підходить для ванн з акриловим покриттям.

Реставрація чавунної ванни (Лубни)
Реставрація чавунної ванни (Лубни)

Реставрація ванн Лубни та в багатьох інших містах Полтавської області

Відновлення старих чавунних, залізних та акрилових ванн в місті Лубни й поблизьких селищах: Засулля, Солониця, Терни, Березоточа, Войниха, Шершнівка, Єрківці, Чуднівці, В’язівок, Олександрівка, Нижній Булатець, Малий В’язівок, Вищий Булатець, Пишне, Губське, Новооржицьке, Новаки, Клепачі, Калайдинці, Халепці, Вільшанка, Хитці, Лушники, Мгар, Піски, Суха Солониця, Луки, Тернівщина, Матяшівка та інші.

Реставрація білим акрилом (Лубни)
Реставрація білим акрилом (Лубни)

Ціна за реставрацію ванни в Лубнах та Полтавській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни у Лубнах, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *