Реставрація ванн Лубни

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Лубни. Чи можливо сьогодні відновити ванну в домашніх умовах? В Лубнах вже багато років активно процвітає послуга, відома як “реставрація ванн”. Якщо у вас старенька ванна, яка має жахливий вигляд, то сьогодні є можливість значно покращити її вигляд. Після повного процесу реставрації навіть дуже страшна ванна стає як нова. Покриття на ванні повністю оновлюється, і ванна стає свіжою та приємною для користування.

Перевірена технологія покраски чавунних, залізних та акрилових ванн

Декілька десятків років тому почала набирати популярності послуга з відновлення ванн. Багато хто пробував це ремесло зробити своєю основною роботою. А дехто не шукав майстра, і робив спробу відновити свою ванну своїми руками. Спочатку важко було визначитись, який матеріал якісний, а який ні. Але це тільки питання часу. З роками вже стало зрозуміло яким матеріалом та якою технологією потрібно працювати, щоб досягнути хороших результатів. Звичайно що пересічна людина, яка не займається відновленням ванн, в цьому питанні не розбирається. А от майстер реставратор з роками набуває великого досвіду, тому вже добре розбирається в цьому питанні.

Реставрація ванн Лубни
Реставрація ванн Лубни

Практично всі професійні реставратори ванн сьогодні працюють методом “наливна ванна”. Ця сучасна технологія відновлення старих ванн з допомогою рідкого акрилу. На даний час це дуже популярний метод. Рідкий акрил зроблений спеціально для відновлення ванн. Він є досить міцним та ударостійким. Ванна, яка покрита рідким акрилом, не потребує якогось особливого догляду. Основне правило догляду – мити ванну виключно мийним засобом, який підходить для ванн з акриловим покриттям.

Реставрація ванн Лубни та в багатьох інших містах Полтавської області

Відновлення старих чавунних, залізних та акрилових ванн в місті Лубни й поблизьких селищах: Засулля, Солониця, Терни, Войниха, Шершнівка, Єрківці, Чуднівці, В’язівок, Олександрівка, Нижній Булатець, Малий В’язівок, Вищий Булатець, Пишне, Губське, Новооржицьке, Новаки, Клепачі, Калайдинці, Халепці, Вільшанка, Хитці, Лушники, Мгар, Піски, Суха Солониця, Березоточа, Луки, Тернівщина, Матяшівка та інші.

Ціна за реставрацію ванни в Лубнах та Полтавській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни у Лубнах, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *