Реставрація ванн Зборів

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Зборів. Практично кожного дня ми користуємося ванною або душовою кабіною. І від такого постійного користування покриття на ванні з плином часу не залишається незмінним. Якщо ще в додаток погана вода, то в результаті покриття на ванні стає жовтуватим, з плямами та можливо мікротріщинами. Як зробити свою ванну знову красивою та приємною для користування? Щоб вона була такою ж, як колись при установці.

Акрилове покриття рівномірно перекриває всі недоліки поверхні ванни

В наш час майстри реставратори використовують в роботі різні матеріали. Проте беззаперечним лідером вважається наливний акрил. І таку високу позицію серед матеріалів для відновлення ванн акрил тримає вже досить багато років. Яка може бути причина цьому? Перш за все тому, що акрил наноситься на ванну таким методом, при якому відсутні жодні пошкодження сантехніки чи плитки. Цей матеріал не потрібно розпилювати з фарбопульта. А це означає що відпадає необхідність повністю обклеювати всі стіни, стелю та підлогу. Метод реставрації ванни акрилом часто називають «наливна ванна», через те що акрил наливається на ванну.

Реставрація ванн
Реставрація ванн

Також варто згадати що на одну ванну використовується приблизно 3.8 кілограма акрилу. А це є досить багато. Завдяки цьому покриття на ванні стає ще товстішим, і ванна ще краще зберігає тепло. Це важлива інформація особливо для тих, хто полюбляє приймати гарячу ванну. На додачу також хочеться згадати про те, що акрил не має неприємного запаху. На той період, коли відбувається фарбування ванни акрилом, немає потреби покидати своє помешкання з метою уникнення отруєння. Це тільки декілька причин, чому в Зборові, та в інших містах по Україні, найчастіше робиться відновлення ванн саме акрилом.

Реставрація ванн Зборів та Тернопільська область

Відновлення ванн в Зборові та багатьох навколишніх селах: Погрібці, Калинівка, Хоростець, Хоробрів, Цецівка, Присівці, Коршилів, Озерянка, Лавриківці, Заруддя, Травотолоки, Храбузна, Вірлів, Плісняни, Славна, Млинівці, Грабківці, Метенів, Кабарівці, Кам’янисте, Вовчківці, Ярославичі, Кудобинці, Беримівці, Кудинівці, Жуківці, Мшана, Тустоголови, Підгайчики, Волосівка, Ярчівці, Футори, Вільшанка, Красне, Глинна, Велика Плавуча, Цицори, Озерна, Золочівка, Медова та інші.

Ціна за реставрацію ванн в Зборові та Тернопільській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни в Зборові, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *