Реставрація ванн Городенка

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Городенка. Практично кожен хоче, щоб його ванна була красивою і приємною на вигляд. Ванна – це та річ, якою ми користуємось чи не кожного дня. Тому нема нічого дивного, якщо з роками поверхня ванни поступово стала не приємною на дотик та вигляд. Особливо якщо тече погана вода, тоді такі ванни псуються набагато швидше. Проблема зі страшною ванною вирішується дуже просто – стару викинути, і на її місце встановити нову. Але це просто у тому випадку, якщо ванну легко замінити. А що робити, коли дуже проблематично демонтувати стару ванну?

Реставрація залізної ванни місто Городенка
Реставрація залізної ванни місто Городенка

Послуга, яка необхідна для багатьох (РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН ГОРОДЕНКА)

Якщо нема можливості замінити стару ванну на нову, тоді найкращим варіантом вирішенням цієї проблеми є можливість відновити ванну. Практично будь-яка стара ванна підлягає реставрації. Особливим попитом послуговуються старі чавунні ванни, які відомі тим, що є міцними та надійними. Хто хоч трішки заглиблюється в цю тему, зовсім не хоче викидати таку чудову ванну, а шукає способу як її реставрувати. Подібно до чавунних ванн, відновлювати також можна акрилові та залізні. Технологія практично така сама. В процесі роботи спочатку відбувається шліфування всієї ванни. Після чого вся поверхня ванни ретельно знежирюється та висушується технічним феном.

Відновлення старої ванни в Городенці
Відновлення старої ванни в Городенці

Під кінець всього процесу реставрації, вся внутрішня поверхня ванни заливається рідким акрилом. Перед цим в акрил добавляється спеціальний затверджувач. Після того як завершена вся робота, акрил на ванні поступово стає твердим та придатним для користування. На ванні залишається саме стільки акрилу, скільки потрібно. Весь зайвий акрил повільно та поступово скапує в завчасно підготовлену посудину через отвір для зливу. Як результат, стара ванна отримує абсолютно новий та свіжий вигляд.

Реставрація ванн Городенка
Реставрація ванн Городенка

Відновлення різних ванн в Городенці та всій Івано-Франківській області

В місті Городенка вже багато хто робив замовлення на фарбування своєї ванни. Можна також зробити виїзд в поблизькі населені пункти: Ясенів-Пільний, Глушків, Чернятин, Якубівка, Вікно, Вербівці, Сороки, Тишківці, Рашків, Олієво-Корнів, Новоселівка, Семаківці, Поточище, Стрільче, Серафинці, Рудка, Бабин та ще багато інших.

Фарбування ванни білим акрило (Городенка)
Фарбування ванни білим акрило (Городенка)

Ціна за реставрацію ванн в Городенці та Івано-Франківській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни в Городенці, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *