Реставрація ванн Жидачів

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Жидачів. Не варто спішити викидати свою ванну, навіть якщо вона дуже стара і страшна. Популярним методом покраски ванни є спосіб, який багато хто називає “наливна ванна”. Це означає що на стару ванну заливається спеціальний рідкий акрил, який є призначений виключно для реставрації ванн. В Жидачеві переважно поступають замовлення на відновлення чавунних ванн. Проте подібним методом можливо покривати також акрилові та залізні ванни.

Відновленя залізної ванни в Жидачеві
Відновленя залізної ванни в Жидачеві

Що робити, якщо ванну неможливо демонтувати?

Заміна старої ванни на нову не створює жодних труднощів, якщо вона не закладена плиткою. Особливо коли це залізна ванна, яка не є дуже важкою. Досить легко та просто винести її, і на те місце встановити нову. Але зовсім інша справа, коли потрібно замінити чавунну ванну. Чавунні ванни дуже важкі, і винести їх не так просто. Через це для багатьох вирішенням проблеми зі страшою ванною є її реставрація. Перевага реставрації в тому, що робота виконується вдома, у ванній кімнаті.

Реставрація ванн Жидачів
Реставрація ванн Жидачів

Дехто боїться що в момент відновлення ванни може пошкодитись плитка на підлозі чи на стіні. Що після закінчення роботи ще прийдеться довго прибирати та чистити плитку. Але, насправді під час реставрації плитка та сантехніка зовсім не пошкоджується. Вся робота виконується дуже ретельно. Навіть у випадку потрапляння каплі акрилу на плитку, після повного висихання з допомогою канцелярського ножа цілком можливо це виправити.

Наливна ванна - Жидачів
Наливна ванна – Жидачів

Реставрація ванн Жидачів – чудова можливість значно покращити вигляд своєї ванни

Мешканці Жидачева досить часто замовляють відновити свою ванну. В деяких випадках можна виїхати в поблизькі села: Королівка, Гніздичів, Туради, Вільхівці, Заріччя, Дем’янка-Лісна, Пчани, Дем’янка-Наддністрянська, Межиріччя, Заліски, Кам’яне, Бородчиці, Рогізно, Загурщина, Бережниця, Журавків, Заболотівці. Переважно вдається відновити ванну за 3 години. Але бувають випадки, коли господарі невдало пробували самостійно відновлювати свою ванну, тому потрібно додатково часу для зачистки. В такому випадку вся робота з ванною може тривати чотири, або навіть і п’ять годин. Проте, кінцевий результат задовольняє не тільки майстра, а також і господарів!

Відновлення ванни рідким акрилом (Жидачів)

Ціна за реставрацію ванн в Жидачеві та Львівській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни у Жидачеві, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *