Реставрація ванн Долина

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Долина. Ця ванна декілька разів вже була фарбована. За словами господаря фарба трималась на ванні аж цілих 5 років. Для мене це дуже дивно, оскільки практика показує що дешеві фарби для ванн тримаються не більше 1 року. Можливо господар використовував не найдешевшу фарбу, і добре підготовляв поверхню ванни.

Часто доводиться переробляти подібні до цієї ванни. Буває так, що дехто фарбує ванну без підготовки поверхні. Тобто без шліфування та знежирення. Можете собі уявити яким буде результат такої роботи! Дешева фарба нанесена на непідготовлену ванну. Вже при першому купанні зазвичай така фарба починає відпадати, і за декілька місяців ванна стає ще страшнішою ніж до фарбування. Зовсім інша справа коли працювати дорогим, якісним матеріалом, і при цьому ретельно дотримуватись технології. В такому випадку результат просто чудовий.

Реставрація ванни Долина. Обліски, 24 (1)

Реставрація ванни Долина. Обліски, 24 (2)

Реставрація ванни Долина. Обліски, 24 (3)

Поради для реставрації ванни своїми руками (Реставрація ванн Долина)

Якщо ви вирішили відновити ванну самостійно, то рекомендую спочатку зателефонувати до мене, щоб отримати необхідну консультацію. Я вам розкажу як добре шліфувати ванну, чим її найкраще знежирити, і яким акрилом найкраще заливати ванну. Це все добре знати перед тим як почати відновлювати свою ванну. Можу розказати всю цю цінну інформацію по телефону, або можу відправити посилання на моє детальне відео, де я пояснюю всі деталі.

Відновлюючи ванну самостійно, ви зможете заощадити певну частину грошей, але всерівно залишається ризик що не вдасться виконати реставрацію правильно. Хоча дуже рідко буває так що комусь не вдається реставрувати ванну добре. Головне ретельно дослідити всі правила та поради, і так само ретельно дотримуватись їх в момент роботи.

Цю ванну я реставрував в Долині по вул. Обліски, 24. Також можливий виїзд по Долинському районі. Крім Долини відновлюю ванни у Вигоді, Малій Турі, Княжолуці, Гошеві, Тяпче, Діброві та інших селах. Можливо у вас є запитання стосовно цієї послуги. Буду радий відповісти на всі ваші запитання, які стосуються реставрації ванн.

Ціна за реставрацію ванн в Долині та Івано-Франківській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались моєю послугою по реставрації ванни в Долині, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *