Реставрація ванн Рені

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Рені. Якщо ваша чавунна, металева чи акрилова ванна втратила красивий вигляд, то не спішіть її викидати. Завдяки унікальній послузі, яка відома багатьом як «реставрація ванн», сьогодні цілком можливо значно покращити зовнішній вигляд практично будь-якої ванни. Цією послугою скористатись вже багато мешканців міста Рені, та багатьох інших міст та сіл по всій Україні. Коротко розглянемо як саме проходить вся робота.

Декілька годин роботи з ванною, і вона як нова

Інколи можна почути помилковий погляд що реставрація ванни – це дуже довготривалий процес. Але насправді це не так. Весь процес роботи виконується буквально за декілька годин. На самому початку виконується ретельне шліфування дна, стінок та бортів ванни. Кожен квадратний сантиметр поверхні ванни має бути добре пошліфований. Таким чином досягається ефект, коли глянець стає матовим. А це вкрай необхідно для того, щоб в подальшому матеріал намертво тримався на ванні. Після шліфування не менш важливим є наступний етап – це знежирення всієї поверхні ванни. Після ретельного виконання всіх цих етапів наступає фінішна робота – це заливка рідким акрилом по всій ванні.

Реставрація ванн Рені
Реставрація ванн Рені

Спочатку акрил перемішується із затверджувачем, який продається разом в комплекті. Багатьох цікавить як саме наноситься акрил на ванну. Його потрібно розпилювати чи покривати з допомогою валика? Ні, це все робиться по іншому. Підготовлений акрил не розпилюють і не наносять валиком. Акрил рівномірно наливається на борти ванни, після чого він плавно стікає по стінках, і таким чином покривається вся ванна. Головний інструмент для роботи з акрилом в процесі заливки – це гумовий шпатель. Він використовується для того, щоб направити акрил в ті місця, куди він сам не затік. Після повного затвердіння акрилу будь-яка стара ванна отримує «нове життя»!

Реставрація ванн Рені та вся Одеська область

Якісне відновлення ванн в місті Рені та навколишніх селах: Долинське, Лиманське, Нагірне, Орлівка, Новосільське, Плавні, Котловина, Владичень та ще багато інших. Якщо вам потрібно більше інформації – телефонуйте, щоб отримати безкоштовну консультацію.

Ціна за реставрацію ванн в Рені та Одеській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни в Рені, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *