Реставрація ванн Чортків

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Чортків. Покраска ванни відбувається за дуже короткий час. Однією з великих переваг цієї послуги є те, що зовсім не потрібно виконувати демонтаж ванни. Ванну не потрібно кудись відвозити, щоб там зробити реставрацію. Вся робота з підготовки та заливки акрилом відбувається на місці, у вас вдома. Але, це не означає що в той самий день вже можна буде користуватись ванною. Хоча робота не займає багато часу, проте потрібно більше часу для затвердіння акрилу. Сьогодні час повного висихання акрилу 36 годин. Це актуальна інформація на момент написання цієї статті. Проте, обов’язково уточняйте в майстра, який буде реставрувати вашу ванну. Щоб так не трапилось, що ви почнете користуватись ванною ще до повного затвердіння акрилу.

Реставрація ванн Чортків
Реставрація ванн Чортків

Реставрація ванн Чортків – назва технології “наливна ванна”

В Чорткові вже безліч людей оновили свої старі ванни рідким акрилом. Хтось впродовж довгого часу цікавиться цією послугою. Спочатку може бути недовіра чи сумніви стосовно надійності такого методу покраски ванн. Прийняти рішення допомагає просто величезна кількість позитивних відгуків. Йде мова про відгуки не тільки в інтернеті, але і від своїх знайомих, співробітників чи друзів. Коли бачиш як в сусіда красиво виглядає відновленна ванна, то виникає бажання зробити щось подібне також зі своєю ванною.

Відновлення чавунної ванни Чортків
Відновлення чавунної ванни Чортків

Багато майстрів сьогодні пропонують різні види покраски ванн. Їх можна розділити на дешеві та дорожчі варіанти. Зазвичай про дешевий спосіб реставрації просять ті, хто виставляє на продаж свою квартиру. Для такої людини головне щоб ванна була в гарному стані на момент продажі квартири. Але, хто робить ванну для себе, переважно замовляє кращий варіант реставрації. І це цілком зрозуміло. Навіщо робити погано, і потім переробляти, якщо можна зробити один раз і якісно.

Реставрація ванни в домашніх умовах (Чортків)
Реставрація ванни в домашніх умовах (Чортків)

Покраска ванн можлива там, куди можливо доїхати

Не тільки в Тернополі чи Чорткові є можливість відновлювати ванни. Така послуга активно надається по всій області. Біля Чорткова є багато сіл, куди також робиться виїзд: Росохач, Берди, Ягільниця, Біла, Калинівщина, Переходи, Вигода, Оришківці, Пастуше, Заводське, Угринь та ще багато інших.

Реставрація акрилом в Чорткові
Відновлення акрилом в Чорткові

Ціна за реставрацію ванн в Чорткові та Тернопільській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни у Чорткові, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *