Реставрація ванн Ізяслав

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Ізяслав. Якщо ви читаєте цю сторінку, тоді скоріш за все вас цікавить інформація про відновлення старих ванн в Ізяславі. На сьогодні написано багато статей та зроблено немало відеоматеріалу про цю послугу. Одне із питань, яке може вас найбільше цікавити, це яким чином відбувається весь процес з відновлення ванни. Спробуємо розглянути головні етапи фарбування ванни.

Основні три етапи якісного відновлення старої ванни

Найперше, з чого розпочинається процес відновлення, це звичайно що шліфування. Цей етап в деякій мірі є трохи шумним та пильним, але без нього ніяк. Вкрай важливо механічним способом обробити кожен квадратний сантиметр всієї поверхні ванни. Завдяки цьому забирається весь глянець, і емаль робиться матовою. А це якраз та поверхня, на яку в кінцевому результаті можна наносити спеціальний матеріал для ванн (наливний акрил). Шліфування – це тільки перший етап, після якого потрібно ще добре знежирити ванну. Є різні способи як це можна зробити. Переважно для цього використовують різноманітні розчинники, або звичайні мийні засоби для миття посуди. Насправді не важливо чим користуватись, головне щоб це був ефективний метод, завдяки якому можна зробити поверхню ванни ідеально чистою.

Реставрація ванн в Ізяславі

Після завершення всіх цих підготовчих робіт наступає кінцевий етап – рівномірне нанесення акрилу по всій поверхні ванни. Цей етап роботи вже не займає багато часу, але він також є досить важливим. Необхідно добре перемішати акрил із затверджувачем. Після цього підготовлений акрил рівномірно наливається по всій ванні. В кінцевому результаті на ванні залишається саме скільки акрилу, скільки потрібно. Тому що весь зайвий матеріал повільно стікає в отвір з під сифона.

Реставрація ванн Ізяслав та по всій Хмельницькій області

Фарбування різних ванн в місті Ізяслав та навколишніх селах: Ревуха, Топори, Забрід, Топірчики, Щурівчики, Васьківці, Клубівка, Іванівка, Криволука, Лопушне, Мислятин, Більчинка, Михнів, Дібровка, Покощівка, Сошне, Заріччя, Лютарка, Новостав, Мокрець, Борисів, Радошівка, Варварівська, Голики, Припутенка, Припутні, Білеве, Кіндратки, Жилинці, Плесна, Пліщин, Вовківці, Вовківчики, Пиляї, Тишевичі, Зубарі, Ріпки та ще багато інших.  

Ціна за реставрацію ванн в Ізяславі та Хмельницькій області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни в Ізяславі, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *