Які Ванни можна Реставрувати Наливним Акрилом?


Одне із частих запитань, яке ставлять люди, це які ванни можна реставрувати рідким акрилом. Якщо говорити про спосіб реставрації – наливна ванна, то ним можна відновлювати чавунні, залізні та акрилові ванни.

Залізні та акрилові ванни мають міцну основу, тому їх якось по особливому не потрібно підготовляти, і робиться стандартний процес реставрації. А от акрилову ванну потрібно підготовити в тому розумінні, що потрібно зробити так, щоб зовсім не прогиналось дно. Зазвичай акрилові ванни встановлюють на заводський каркас, і в більшості випадків такі каркаси не забезпечують 100% плотність. Тобто коли ставати у ванну, можна побачити що прогинається дно. Якщо не вирішити цю проблему, тоді з часом залитий акрил може відлущитись від дна.

Багато хто вирішує цю проблему досить просто. Дехто під дно ванни підмуровує цеглу. Дехто підмуровує, але залишає зазор декілька сантиметрів між цеглою і дном, і потім запінює цей зазор. Так чи інакше, потрібно зробити так, щоб дно зовсім не прогиналось, навіть на 1 мм.