Реставрація ванн Кам’янка-Бузька

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Кам’янка-Бузька. Блиск та гарний вигляд ванни можна відновити за досить короткий час. Існує багато різних матеріалів для відновлення старих ванн. Щоб визначити який з них найкращий, треба проконсультуватись в багатьох майстрів, які займаються професійно реставрацією ванн. Переважно більшість роблять ванни рідким акрилом. В народі його ще називають “наливним акрилом”. Станом на сьогодні, реставрація з допомогою акрилу має велику популярність як серед майстрів (реставраторів), а також клієнтів.

Реставрація ванн Кам`янка-Бузька
Реставрація ванн Кам`янка-Бузька

Ретельна підготовка ванни, перед тим як наноситься акрил

Під час реставрації ванни найбільше часу приділяється на підготовку ванни. Приблизно 80% – це час для підготовки, і 20% – нанесення акрилу на поверхню ванни. Якісний кінцевий результат у великій мірі залежить від ретельної підготовки. Обов’язково виконується ретельне шліфування ванни. Поверхня ванни має бути такою, щоб до неї міцно тримався акрил. Тому дуже важливо систематично та ретельно зробити матовою всю ванну. І це треба зробити навіть тоді, коли на перший погляд виглядає що поверхня ванни і так не є гладкою. Шліфування відбувається спеціальною насадкою, завдяки якій можна забрати весь глянець. В місті Кам’янка-Бузька такої насадки точно не знайти. Вона продається тільки у великий будівельних магазинах.

Відновлення старої ванни Кам’янка-Бузька
Відновлення старої ванни Кам’янка-Бузька

Після шліфування не менш важливим є знежирення всієї поверхні ванни. Можна якісно пошліфувати ванну, але якщо вона не буде якісно знежирена, тоді акрил не буде міцно триматись до її поверхні. Будь-яка фарба, в тому числі і акрил, надійно тримається тільки на тій поверхні, яка була абсолютно чистою. Кожен майстер по різному знежирює ванну. Дехто використовує різоманітні розчинники. Або як варіант, можна добре знежирити ванну звичайними мийними засобами для посуди. Головне щоб на поверхні ванни не було жодного місця, де залишиться бруд. На головній сторінці сайту розміщене відео, в якому детально показано весь процес відновлення ванни.

Фарбування ванни акрилом (Кам’янка-Бузька)
Фарбування ванни акрилом (Кам’янка-Бузька)

Реставрація ванн Кам’янка-Бузька та вся Львівська область

Не тільки в Кам’янці-Бузькій можливо замовити реставрацію ванни. Також це можна зробити в поблизьких селах: Сапіжанка, Товмач, Батятичі, Дальнич, Ягідня, Грушка, Обидів, Прибужани, Гайок, Забужжя, Тадані, Дернів та ще багато інших. Хоча Львівська область досить велика, але ця послуга є доступною навіть у віддалених селах.

Якісна реставрація залізної ванни в місті Кам’янка-Бузька
Якісна реставрація залізної ванни в місті Кам’янка-Бузька

Ціна за реставрацію ванн у Кам’янці-Бузькій та Львівській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни у Кам’янці-Бузькій, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *