Реставрація ванн Судова Вишня

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Судова Вишня. Не треба спішити викидати свою ванну, якщо їй вже багато років, і вона страшна на вигляд. Дехто замінює стару ванну на нову. Але також є альтернативний спосіб як вирішити проблему зі своєю жахливою ванною. Це послуга з фарбування старих ванн. В Судовій Вишні багато хто скористався такою послугою, та в результаті отримав чудовий результат. Однією з найбільших переваг цієї послуги полягає в тому, що вся робота відбувається досить швидко. Декілька годин роботи, і ванна готова. Коротко обговоримо ще декілька основних переваг реставрації ванни над покупкою нової ванни.

Реставрація ванн Судова Вишня
Реставрація ванн Судова Вишня

Робити реставрацію ванни – це мінімум проблем, і максимум позитивного результату

  Дехто має помилковий погляд, що відновлення ванн акрилом – це дуже складний процес. Але насправді ні. Достатньо просто зробити замовлення, і майстер в домовлений день буквально за декілька годин виконує всю роботу. При цьому не пошкоджується ні плитка, ні сантехніка, ні меблі у ванній кімнаті. Акрил рівномірно та акуратно заливається по всій ванні, починаючи з її бортів. Всі місця, куди потенційно може капнути акрил, ретельно захищаються плівкою. Навіть якби таке сталось, що на плитку потрапить капля акрилу, то його можна буде легко зачистити канцелярським ножем. Це краще зробити вже тоді, коли акрил повністю затвердне. Щоправда, такі ситуації стаються дуже рідко.

Відновлення старих ванн - Судова Вишня
Відновлення старих ванн – Судова Вишня

Хто замовляє реставрацію своєї старої ванни, той уникає багатьох проблем, пов’язаних з демонтажем та монтажем. Особливо це стосується ситуацій, коли ванна обкладена з усіх сторін плиткою. Практично неможливо за таких умов замінити ванну, щоб не пошкодити плитку. Тут згадано тільки декілька основних та важливих переваг такої популярної послуги як «реставрація ванн».

Фарбування ванни акрилом - Судова Вишня
Фарбування ванни акрилом – Судова Вишня

Реставрація ванн Судова Вишня та інші населені пункти всієї Львівської області

Професійне відновлення ванн в Судовій Вишні та поблизьких селах: Загороди, Дмитровичі, Никловичі, Кульматичі, Дидятичі, Волостків, Стоянці, Слабаш, Королин, Пісок, Берегове, Твіржа, Заріччя, Хоросниця, Дернаки, Оселя, Новосільці, Бортянин, Віжомля, Новосілки, Глинець, Чорнокунці, Тучапи, Молошки, Княжий Міст, Довгомостиська, Родатичі, Бар, Милятин та ще багато інших.

НАЛИВНА ВАННА (Судова Вишня)
НАЛИВНА ВАННА (Судова Вишня)

Ціна за реставрацію ванн в Судовій Вишні та Львівській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни в Судовій Вишні, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *