Реставрація ванн Боярка

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Боярка. Чому все більше і більше людей шукають можливості та способу як реставрувати свою ванну? Здавалось би, навіщо відновлювати стару ванну, якщо можна просто купити нову? Тим більше що в Боярці можна знайти непоганий вибір серед нових ванн. Одна з причин, чому послуга по реставрації ванн є вкрай необхідною, полягає в тому, що в більшості випадків демонтаж ванни неможливо зробити без пошкодження плитки. Якщо хтось хоче відновити свою ванну, і при цьому нічого не замінювати у ванній кімнаті, тоді логічно що найкращим рішенням буде замовити реставрацію.

Реставрація ванн Боярка
Реставрація ванн Боярка

Коротко про процес відновлення ванни

Варто зазначити що весь процес відновлення ванни триває декілька годин. Першим етапом є систематичне шліфування бортів, стінок та дна ванни. В більшості випадків для цього достатньо близько 20 хвилин, але на дуже страшну ванну інколи потрібно більше однієї години. Для шліфування використовується спеціальна насадка, завдяки якій вдається зробити покриття ванни матовим. Наступний етап – це якісне знежирення. Вкрай важливо щоб вся ванна не мала жодних слідів бруду чи жиру. Акрил буде міцно триматись тільки на повністю чистій поверхні. Але не тільки чистій. Ванна може бути чистою, проте її слід максимально добре висушити. Не достатньо просто почекати, щоб ванна висохла сама по собі. Бажаний ефект досягається завдяки роботі з будівельним (технічним) феном.

Відновлення сидячої ванни (Боярка)
Відновлення сидячої ванни (Боярка)

Після всіх цих підготовчих робіт відбувається завершальний процес – нанесення акрилу на ванну. Таким чином ванна немовби отримує “нове дихання”. Вона знову виглядає красиво та з блиском. Крім того, завдяки товстому шару акрилу, ванна ще краще починає зберігати тепло. Після реставрації навіть вся ванна кімната починає виглядати якось по новому.

Реставрація чавунної ванни - Боярка
Реставрація чавунної ванни – Боярка

Реставрація ванн Боярка і вся Київська область

Можна зробити замовлення не тільки в Боярці, але і в поблизьких селищах: Іванків, Тарасівка, Малютанка, Глеваха, Забір’я, Бобриця, Нове, Святопетрівка, Юрівка та інші. Від того наскільки далеко треба їхати, буде залежати кінцева вартість за виконану роботу.

Реставрація рідким акрилом маленької ванни (Боярка)
Фарбування рідким акрилом маленької ванни (Боярка)

Ціна за реставрацію ванн в Боярці та Київській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни у Боярці, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *