Реставрація ванн Фастів

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Фастів. Рано чи пізно будь-яка річ в користуванні псується чи виходить з ладу. Щось подібне можна сказати також про ванну. Реставрація ванн в місті Фастів є вкрай потрібною послугою. Особливо для тих, в кого ванна з роками стає все гіршою та гіршою. Як варіант, можна купити нову ванну, і замінити її на стару. У Фастові є немало магазинів, де це можна зробити. Проте, щоб не ускладнювати собі життя додатковими проблемами, більшість все ж таки цікавляться способом відновлення ванни. І в цьому є велика перевага.

Покраска старої ванни в Фастові
Покраска старої ванни в Фастові

Реставрація ванн Фастів (акрилових, чавунних і металевих)

Дехто помилково вважає що відновлювати можливо тільки чавунні ванни. Але це зовсім не так. Це правда, що найчастіше приходиться реставрувати саме чавунні ванни. Проте, це також можливо зробити з ваннами, які мають акрилову чи металеву основу. Основою якісної реставрації є ретельна та правильна підготовка. Акрил дуже міцно тримається до ванни, якщо буде зроблено добре шліфування. Метод шліфування залежить від типу ванни. Якщо ванна чавунна, тоді найкраще підходить для шліфування насадка №24. Металеві ванни переважно шліфуються шкуркою зернистістю №36 або №40. Це за умови, якщо відбувається шліфування з допомогою болгарки або дрельки. Але, якщо говорити про акрилові ванни, то шліфувати потрібно тільки вручну.

Реставрація ванн Фастів
Реставрація ванн Фастів
Відновлення ванн ванн Фастів
Відновлення ванн ванн Фастів

Є одна важлива умова, щоб можна було якісно реставрувати акрилову ванну. Вона повинна бути правильно встановлена. Це потрібно зробити так, щоб дно ванни не прогиналось, а було стабільним. Тільки в цьому випадку можна приступати до покраски ванни. Тому що коли дно буде прогинатись, то з роками акрил може відлущитись або з’явитись тріщина.

Наливна ванна у місті Фастів
Наливна ванна у місті Фастів

Покрити ванну акрилом можна у Фастові та всій Київській області

Якщо більшість замовлень у місті Фастів, то в близьких селах теж добре знають про цю послугу. Можливий виїзд в Бортники, Королівка, Триліси, Кожанка, Скригалівка, Ставки, Дмитрівка, Веприк, Дідівщина, Мала Снітинка, Велика Снітинка, Велика Офірна, Волиця, Дорогинка, Велика Молотилівка, Фастівець, Червоне, Паляничинці, Ковалівка, Устимівка і ще багато інших.

Реставрація ванни з допомогою рідкого акрила (Фастів)
Реставрація ванни з допомогою рідкого акрила (Фастів)

Ціна за реставрацію ванн у Фастові та Київській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни у Фастові, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *