Реставрація ванн Радехів

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Радехів. Покриття на будь-якій ванні з часом псується і стає зовсім не привабливим. За таких обставин можна купити нову ванну. На перший погляд це простий, і водночас найлегший спосіб вирішити питання із своєю страшною ванною. Але, насправді не для кожного є можливим легко замінити стару ванну на нову. Переважно заміна ванни супроводжується також демонтажем плитки. А це вже дійсно проблемка. В результаті вийде так, що при заміні ванни потрібно буде здійснювати ремонт у всій ванній кімнаті.

Фарбування чавунної ванни 1.5 м. в Радехові
Фарбування чавунної ванни 1.5 м. в Радехові

Реставрація ванн Радехів (якісне фарбування ванн на дому)

Через це в Радехові серед мешканців міста є популярною послуга з відновлення ванн. Ця послуга доступна всім, хто бажає реставрувати свою ванну в домашніх умовах. Зовсім немає значення яка ванна – акрилова, чавунна чи може металева. Майже у всіх випадках стару ванну можна відновити, і зробити її знову красивою та приємною на вигляд. Іржа, тріщини та пожовтіння – ці всі недоліки виправляються, і після реставрації на ванні не видно ніяких дефектів. На ванну рівномірно заливається товстий шар акрилу, і він надійно перекриває всі недоліки. Якщо на ванні є сколи чи іржа, то ці місця обов’язково зачищаються та шпаклюються автомобільною універсальною шпаклівкою. Підготовка ванни до заливки акрилом дещо подібна до процесу підготовки автомобіля перед процесом фарбування.

Реставрація ванни білим акрилом (Радехів)
Реставрація ванни білим акрилом (Радехів)

Багатьом також подобається що весь процес роботи не займає дуже багато часу. Дехто запитує скільки днів треба реставрувати ванну. Проте сам процес реставрації триває приблизно 3 години. Вся робота виконується досить швидко та акуратно. Але, в той день, коли відбувається реставрація, не можна буде користуватись ванною. Станом на сьогодні, час висихання акрилу становить 36 годин. Після завершення цього часу, можна встановлювати сифон, та користуватись ванною.

Якісна реставрація ванн - Радехів
Якісна реставрація ванн – Радехів

Фарбування старих ванн в Радехові та виїзд по області

Біля Радехова є багато селищ, куди час від часу також доводиться робити виїзд на замовлення. Дмитрів, Шайноги, Вузлове, Павлів, Станин, Йосипівка, Полове, Сушно, Сабанівка, Тетевчиці, Пиратин, Кути, Середпільці, Немилів, Мукані, Дубини, Криве та ще багато інших.

Чудовий вигляд ванни після фарбування акрилом (Радехів)
Чудовий вигляд ванни після фарбування акрилом (Радехів)

Ціна за реставрацію ванн у Радехові та Львівській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни у Радехові, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *