Реставрація ванн Дубляни

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Дубляни. Що робити, якщо ванна втратила свій гарний вигляд? З роками на ванні можуть з’явитись жовті плями, тріщини емалі чи сколи. Безперечно, така стара ванна абсолютно не прикрашає всю ванну кімнату. Практично будь-які меблі у ванні кімнаті можна легко замінити на нові. Але якщо говорити про саму ванну, то переважно не так легко її демонтувати та встановити нову. Особливо це стосується старих чавунних ванн, які з усіх сторін закладені плиткою. В такому випадку заміна ванни означає те, що прийдеться робити повністю ремонт у ванній кімнаті. А така перспектива подобається далеко не всім. Чи є кращий і простіший спосіб покращити вигляд своєї ванни?

Відновлення ванн в Дублянах
Відновлення ванн в Дублянах

Відновлення ванни рідким акрилом (Реставрація ванн Дубляни)

Якраз для такого випадку існує послуга по відновленню ванн. Вже дуже багато хто в Дублянах відновив свою ванну. Цей спосіб дуже простий та ефективний. Достатньо тільки замовити послугу, і вже за дуже короткий час ванна знову стає красивою та приємною на дотик. Рідкий акрил рівномірно наноситься на всю поверхню ванни. Немає значення яка у вас ванна – акрилова, чавунна чи залізна. Завдяки цій сучасній технології є можливим відновлення практично будь-якої ванни чи піддона. Після того як акрил повністю стає твердим, відновлена ванна мало чим відрізняється від нової.

Реставрація ванн Дубляни
Реставрація ванн Дубляни

В більшості випадків виконується робота з акрилом без додавання барвника. Переважно білі ванни є більш популярними, ніж салатові чи голубі. Але дехто хоче, щоб ванна такого ж кольору, як і плитка. Цього можна досягти, використовуючи спеціальні барвники. Переважно вони є в наявності, але слід врахувати, що ціна за таку роботу буде трішки вищою. Кольорова ванна навіть має свої переваги. Якщо у вас вода поганої якості, то з роками біла ванна може втрачати красивий вигляд. А з кольоровою ванною це може бути зовсім непомітно.

Відновлення ванн рідким акрилом (Дубляни)
Відновлення ванн рідким акрилом (Дубляни)

Фарбування старих чавунних, залізних та акрилових ванн

Дубляни знаходяться досить близько біля Львова, тому зазвичай не потрібно довго чекати щоб зробити свою ванну. Можна також зробити ванну в селах, які розташовані недалеко від села Дубляни: Великі Грибовичі, Великий Дорошів, Гряда, Ситихів, Кошелів, Стронятин, Малі Підліски, Гамаліївка, Вислобоки та багато інших. Переважно є можливість відновлювати ванни практично по всій Львівській області.

Реставрація чавунної ванни - Дубляни
Реставрація чавунної ванни – Дубляни

Ціна за реставрацію ванн у Дублянах та Львівській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни у Дублянах, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *