Реставрація ванн Турка

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Турка. Практично кожен хоче, щоб в нього була ванна, на яку приємно дивитись, і в якій приємно купатись. Є два варіанти, як можна цього досягти. Один з них – це просто купити нову ванну. Але є також інший спосіб – можна зробити реставрацію своєї ванни. До речі, в Турці вже багато хто відновив свої старі ванни. Особливо цей варіант підходить для тих, в кого важко вийняти ванну. Хто не хоче розбивати плитку навкруги ванни.

Реставрація ванн Турка
Реставрація ванн Турка

Відновлення старих ванн тільки найкращими матеріалами

Якщо проаналізувати скільки коштує зробити реставрацію ванни, то можна побачити що ціни дуже сильно відрізняються. Існує дуже багато пропозицій – від явно дешевих цін до високих. Чому така різниця? В першу чергу ціна за відновлення ванни залежить від матеріалу, який буде використовуватись під час роботи. Дешевий матеріал – відповідно можна значно знизити ціну. І протилежна ситуація – коли використовується дорогий матеріал, ціна за реставрацію ванни є значно вищою.

Відновлення старої ванни - Турка
Відновлення старої ванни – Турка

Виникає запитання, яким матеріалом найкраще робити свою ванну? З кожним роком все більшого попиту набуває рідкий акрил. Цей матеріал з роками став найпопулярнішим. Хто реставрує ванну якісно, вибирає тільки наливний акрил. Мабуть, в Україні немає майстра (реставратора), який не використовує рідкий акрил. Можливо з часом з’явиться щось ще краще. Але на цей момент акрил є на першому місці в списку найкращих матеріалів, щоб відновити ванну.

Наливна ванна (ТУРКА)
Наливна ванна (ТУРКА)

Реставрація ванн Турка та багато інших міст Львівської області

Доводиться регулярно відновлювати ванни в місті Турка. Але якщо поступають замовлення, то також можна виїхати в поблизькі села: Мельничне, Боринське, Штуковець, Нижня Яблунька, Нижній Турів, Верхнів Турів, Присліп, Шум’яч, Вовче, Явора, Стоділка, Мала Волосянка, Розлуч, Велика Волосянка, Ісаї, Ясениця, Кіндратів, Ясенка-Стецьова, Лосинець, Завадівка, Радич, Закіпці, Ільник, Ліктів, Ропавське та інші. Переважно виїзд в якесь село передбачає компенсацію за витрати на пальне. Особливо в тих ситуаціях, коли потрібно їхати досить далека. Ви завжди можете зателефонувати, якщо вам необхідна додаткова консультація стосовно реставрації ванни.

Фарбування ванн білим акрилом - Турка
Фарбування ванн білим акрилом – Турка

Ціна за реставрацію ванн в Турці та Львівській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни в Турці, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *