Реставрація ванн Кролевець

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Кролевець. Навіщо викидати стару якісну ванну, якщо її можна пофарбувати й користуватись ще багато років? І справді, старі ванни є досить надійними. Особливо коли йде мова про чавунні ванни, які мають товсті стінки та дно. Хоча основа в таких ванн міцна й надійна, але покриття з роками старіє і пошкоджується. Сьогодні все більше людей приймають рішення в сторону відновлення старої ванни. Розгляньмо як найкраще підготувати ванну до процесу реставрації.

Як підготувати ванну, якщо планується робити реставрацію?

Час від часу люди запитують, як підготувати свою ванну перед приходом реставратора. Що можна робити, а що не можна. Дехто вважає, що на момент приїзду майстра ванна має бути сухою. Але це не обов’язково. Тому що і так вся ванна буде шліфуватись і змиватись бруд. Зазвичай ванна шліфується на мокру, щоб зменшити кількість пилу. Також інколи по приїзду на нову ванну можна побачити, що господар вже демонтував сифон. І тоді приходиться відразу його встановлювати назад. Сифон дійсно потрібно демонтувати, але це робиться вже в самому кінці процесу реставрації. Тому що потрібно, щоб мала куди стікати брудна вода, коли ванна буде шліфуватись та вимиватись.

Реставрація ванн
Реставрація ванн

Крім цього, не потрібно перед приходом реставратора застеляти підлогу газетами чи плівкою. Знову ж таки через те, що це все намокне під час миття ванни. Підлога застеляється в кінці процесу реставрації, коли вже зроблені всі підготовчі роботи. Що може зробити господар перед приходом реставратора? Винести по максимуму зайві речі з ванної кімнати, щоб вони не заважали в процесі роботи. Також важливо подбати про те, щоб у ванній було тепло. Якщо недостатньо центрального обігріву, то включити додатково обігрівач.

Реставрація ванн Кролевець та по всій Сумській області

Відновлення ванн в Кролевці та навколишніх селах: Неровчине, Буйвалове, Мирне, Божок, Отрохове, Веселі Гори, Лапшине, Спаське, Майорівка, Терехове, Боцманів, Добротове, Реутинці, Некрите, Лукнів, Обтове, Артюхове, Мостище, Ніжинське, Сажалки, Грибаньове, Хрещатик, Медведеве, Грузьке, Дідівщина, Пасіка, Луч, Білогриве, Шлях, Воронцове, Тарасівка, Червона Гірка, Ретик, Дубовичі, Марухи, Бистрик, Ковбасине, Прогрес, Срібровщина, Ярове, Загорівка, Безкровне, Свидня, Хоменкове, Кубахове, Горохове та багато інших.  

Ціна за реставрацію ванн в Кролевці та Сумській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни в Кролевці, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *