Реставрація ванн Теребовля

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Теребовля. В основному ванни поділяються на 3 основні типи: чавунні, залізні та акрилові. Яка з них вважається найкращою? Ніхто не буде заперечувати, що чавунна ванна є лідером серед усіх типів ванн. Це тому, що така ванна дуже міцна та надійна. Вона добре підходить для людей з будь-якою вагою. Власники таких ванн зовсім не переймаються, що рано чи пізно трісне дно. Крім того, чавунна ванна відома своєю відмінною теплоізоляцією. Це великий плюс для тих, хто полюбляє приймати ванну. А що можна сказати про металеві та акрилові ванни?

Реставрація ванн Теребовля
Реставрація ванн Теребовля

Відновлення ванн, які мають чавунну, металеву та акрилову основу

Після чавунних ванн, по якості на 2 місце можна поставити металеву ванну. Хоча це далеко не чавун, але металеві ванни також мають непогану стійкість та надійність. Головне, щоб швидко реагувати, якщо внаслідок удару з’являються сколи. Якщо метал впродовж довгого часу буде взаємодіяти з водою, то в результаті іржа може зробити свою погану справу. Якщо це не проконтролювати, то вже за короткий час навіть може почати протікати вода через дно ванни.

Відновлення старих ванн - Теребовля
Відновлення старих ванн – Теребовля

І на 3 місці по якості та надійності є акрилові ванни. Чому така низька оцінка акрилових ванн? Тут справа не в акрилі, а в тому, яка основа в акрилових ваннах. Основою акрилових ванн є скловолокно, яке має товщину декілька міліметрів. Як результат, користуватись такими ваннами потрібно досить обережно, щоб не тріснуло дно чи стінки. Особливо треба добре виставити каркас, на якому стоїть ванна. Щоб дно ванни не прогиналось під вагою, оскільки в такому разі воно обов’язково рано чи пізно дасть тріщину. На щастя, вже не один рік існує технологія, як можна реставрувати в себе вдома чавунні, акрилові та залізні ванни.

Фарбування сидячої ванни – Теребовля

Реставрація ванн Теребовля та інші міста Тернопільської області

Реставрація ванн в Теребовлі та поблизьких селах: Плебанівка, Мшанець, Деренівка, Довге, Долина, Залав’є, Зеленче, Підгайчики, Семенів, Гумниська, Острівець, Кам’янка, Кровинка, Дружба, Струсів, Налужжя, Варваринці, Різдвяни, Лошнів, Бернадівка, Сущин, Боричівка, Глещава, Лозівка, Іванівка, Малий Говилів, Великий Говилів та ще багато інших.

Наливна ванна (ТЕРЕБОВЛЯ)
Наливна ванна (ТЕРЕБОВЛЯ)

Ціна за реставрацію ванн в Теребовлі та Тернопільській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни у Теребовлі, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *