Реставрація ванн Світловодськ

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Світловодськ. Для жителів Світловодська сьогодні є доступною послуга з реставрації старих ванн. Використовуючи перевірену технологію, в наш час цілком реально повністю відновити практично будь-яку ванну. Без різниці, ванна металева, чавунна чи акрилова. Кінцевий результат роботи з ванною просто вражаючий, оскільки вона дійсно виглядає як нова! Коротко розглянемо з чого складається процес реставрації.

Реставрація ванн Світловодськ
Реставрація ванн Світловодськ

Три основні етапи відновлення ванни – шліфування, знежирення, заливка акрилом

На самому початку реставрації будь-якої ванни потрібно зробити якісне шліфування. Це важливий етап роботи. Вкрай необхідно ретельно обробити всю поверхню ванни, щоб вона була матовою. Безумовно, що акрил буде міцно триматись тільки до тієї поверхні, яка не є глянцевою, та добре пошліфована. Наступним етапом відновлення ванни є знежирення. Це аксіома якісного будь-якого якісного фарбування. Акрил, фарба, чи якийсь інший матеріал, потрібно наносити тільки на добре підготовлену, ідеально чисту поверхню. Якщо залишається бруд або жир, то звичайно що будь-яка фарба з часом відлущиться.

Реставрація чавунної сучасної ванни - Світловодськ
Реставрація чавунної сучасної ванни – Світловодськ

 Після всіх ретельних підготовчих робіт, залишається тільки нанести на ванну рідкий акрил. Це вже завершальний етап роботи з ванною, який триває близько 20 хвилин. Спочатку акрил перемішується із затверджувачем, який є в комплекті з акрилом. Нанесення на поверхню ванни відбувається методом “наливу”. Тобто акрил рівномірно розливається спочатку по бортах та стінках ванни, після чого робиться корекція гумовим шпателем. В кінцевому результаті вся ванна покривається рівномірним шаром акрилу. Після цього важливо поменше, або й взагалі не заходити у ванну кімнату деякий час, щоб уникнути попадання пилу на ванну.

СВІТЛОВОДСЬК (перевірений метод як швидко покращити стан ванни)
СВІТЛОВОДСЬК (перевірений метод як швидко покращити стан ванни)

Професійна реставрація ванн Світловодськ та вся Кіровоградська область

Сьогодні у Світловодську можливо замовити послугу на відновлення своєї ванни в домашніх умовах. Але також робиться виїзд в поблизькі села: Вільне, Павлівка, Велика Скельова, Талова Балка, Золотарівка, Микільське, Подорожнє, Нагірне, Велика Андрусівка, Браїлівка, Власівка та інші. Виїзд у віддалені села потребує покриття витрат за дорогу.

Ціна за реставрацію ванн в Світловодську та Кіровоградській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни в Світловодську, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *