Реставрація ванн Стрий

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Стрий, вулиця Коссака, 7. Така велика ванна має довжину 170 см і ширина 70 см. Цій ванні вже досить багато років, проте після відновлення вона ще дуже довго прослужить. Цю ванну я реставрував у будинку по вулиці Коссака. Це неподалік від вулиць 50-річчя УПА, Січових Стрільців та Львівської.

РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН СТРИЙ (2)

Стара ванна – нова ванна

Навіщо здавати на металолом свою якісну стару ванну, коли є можливість її відновити. Часто так буває що відреставрована річ є набагато якіснішою за нову. Це саме можна сказати й про ванни. Той хто замовляв послуги по реставрації ванни у кваліфікованого майстра, може підтвердити ці слова. Якщо під час відновлення ванни використовувати тільки перевірні, якісні матеріали, то вдасться дуже якісно оновити поверхню ванни. І відреставрована ванна по вигляду, та по якості покриття, може абсолютно нічим не відрізнятися від нової ванни. Навіть коли мова йде про дуже дорогу ванну.

РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН СТРИЙ (3)

Хтось може сказати, що послуга по реставрації ванни — це послуга, якою користуються переважно не дуже багаті люди. Але насправді це зовсім не так. Навіть в Стрию мені доводилось відновлювати ванни в досить багатих людей, для яких, очевидно, покупка нової ванни не є проблемою. В багатьох людей, на мою думку, є правильне розуміння факту, що стара чавунна ванна, в порівнянні з новими ваннами, це міцно та надійно.

Реставрація ванн Стрий – послуга, яка виконується по всій Львівській області

Не тільки в місті Стрий можна реставрувати ванни. Це також можливо в таких селах як Стрибки, Дуліби, Грабовець. Конюхів, Колодниця, Завалів, Голобутів, Нежухів, Районів, Діброва, Заплатин, Добрівляни, Угерсько, Добряни, Підгірці, Стрілків, Слобідка. Якщо робити виїзд у віддалене місто чи село, то краще щоб було 2 чи 3 замовлення. Чому так? Завдяки цьому менше коштів буде потрачено на пальне. А це позитивно вплине на ціну за роботу. Тому, якщо ви живете у віддаленій місцевості, і плануєте замовити реставрацію ванни, то спершу поцікавтесь в знайомих хто ще хоче відновити свою стару ванну. Якщо потрібно буде більше інформації, можете відправити ссилку на мій сайт.

Ціна за реставрацію ванн в Стрию

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни в Стрию, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *