Реставрація ванн Коломия

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Коломия. Це відео про те, як я робив відновлення залізної ванни в Коломиї по вулиці Ринок. Це в самому центрі міста. Ванна ще з радянських часів. Господар намагався реставрувати цю ванну самостійно, але як можна побачити на відео, вдалось зробити не якісно, і не на довго. Як показує практика такі способи відновлення ванн дешевими фарбами є марними і дуже скоро фарба починає відлущуватись.

Краще зробити роботу один раз, але щоб було якісно. Акрил для реставрації ванн не є дешевим. Він може коштувати як десять чи двадцять балончиків звичайної фарби для ванн. Але краще покрити ванну один раз дорогим акрилом, аніж десять раз малювати ванну дешевою фарбою. Є така поговірка “Скупий платить двічі”. Якщо малювати ванну дешевими фарбами, то прийдеться марно витрачати не тільки гроші, але і свій дорогоцінний час. Оскільки після фарбування ванни дешевою фарбою прийдеться часто її перефарбовувати. 

Коломия. Реставрація ванн Коломия. Вул. Площа Ринок

Коломия. Реставрація ванн Коломия. Вул. Площа Ринок (1)

Коломия. Реставрація ванн Коломия. Вул. Площа Ринок (2)

Відновлення ванн в Коломиї та по району (Реставрація ванн Коломия)

Якщо ви є мешканцем Коломиї, то можете зателефонувати та замовити реставрацію ванни. Але навіть якщо ви живете далеко від Коломиї, то це не проблема. Можна приїхати в будь яке село Коломийського району, або навіть всієї Івано-Франківської області. Часто доводиться також працювати в таких селах як Нижній Вербіж, Верхній Вербіж, Сопів, Печеніжин, Кийданці, Княждвір, Шепарівці, П’ядики, Ценява, Воскресинці, Корнич, Матеївці, Спас та багатьох інших. Але ціна за роботу може бути трішки вищою через додаткові витрати на пальне.

На виконану роботу надається гарантія та детальну інформацію стосовно правильно догляду ванною. Після реставрації ваша ванна вже буде мати акрилове покриття, а це означає що мити її потрібно буде тільки мийним засобом, який підходить для акрилових ванн. Ціна за такий мийний засіб не є великою, і його вистачає на довгий час. Оскільки сьогодні багато людей мають акрилові ванни, або реставровані ванни, то купити такий мийний засіб можна практично в кожному магазині, де продається різна хімія для дому. Але якщо ви не хочете шукати його в магазинах, я можу привезти вам.

Ціна за реставрацію ванн в Коломиї та Івано-Франківській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались моєю послугою по реставрації ванни в Коломиї, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *