Реставрація ванн Марганець

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Марганець. Будь – яка ванна, якою регулярно користуються, з кожним роком все більше та більше втрачає свій красивий зовнішній вигляд. Особливо це помітно в тих місцевостях, де погана вода. В такій ситуації дехто намагається відмити ванну мийним засобом. І це може дати певний ефект, але на короткий час. Вже через декілька днів ванна знову вкривається плямами, і втрачає свій блиск. Чи є якесь вирішення такої проблеми? Одним із дієвих методів, як в такій ситуації можна значно покращити стан своєї ванни – це реставрувати її. Обговорімо декілька практичних порад стосовно того, на який метод реставрації слід звернути увагу.

Багато методів фарбування ванн, але який з них вибрати?

Чим більше різних варіантів та способів відновлення ванн, тим важче прийняти правильне рішення. Найперше слід обдумати та визначитись, що ви хочете отримати в кінцевому результаті. Для прикладу, хтось планує приблизно через 6 місяців робити капітальний ремонт у ванній кімнаті. Але ванна вже наскільки страшна, що хочеться хоча б якось її відновити. Чи в такій ситуації буде мудро реставрувати свою ванну найдорожчим методом і найдорожчим матеріалом? Звичайно що ні. Цілком розумно буде пофарбувати ванну дешевим матеріалом, який гарантовано не буде облазити на ванні як мінімум 6 місяців.

Реставрація ванн Марганець
Реставрація ванн Марганець

І зовсім інша справа, якщо є бажання зробити реставрацію ванни якісно. В такому випадку вже категорично не можна робити дешевим матеріалом. Варто вибрати якісний матеріал, та найкращу технологію. В Марганці переважно замовляють реставрацію ванни рідким (наливним) акрилом. Безперечно, що на даний час цей метод є найкращим, та найбільш поширеним.

Реставрація ванн Марганець та вся Дніпропетровська область

Інколи доводиться приймати замовлення на реставрацію не тільки в Марганці, але також і в поблизьких селах: Мар’ївка, Іллінка, Добра Надія, Новокиївка, Вільне, Глухе, Долинське, Прогрес, Зоря, Новий Мир, Весела Федорівка, Настасівка, Маяк, Максимівка, Борисівка, Дмитрівка, Новоіванківка та ще багато інших.

Ціна за реставрацію ванн в Марганці та Дніпропетровській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни в Марганці, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *