Реставрація ванн Марганець

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Марганець. Будь – яка ванна, якою регулярно користуються, з кожним роком все більше та більше втрачає свій красивий зовнішній вигляд. Особливо це помітно в тих місцевостях, де погана вода. В такій ситуації дехто намагається відмити ванну мийним засобом. І це може дати певний ефект, але на короткий час. Вже через декілька днів ванна знову вкривається плямами, і втрачає свій блиск. Чи є якесь вирішення такої проблеми? Одним із дієвих методів, як в такій ситуації можна значно покращити стан своєї ванни – це реставрувати її. Обговорімо декілька практичних порад стосовно того, на який метод реставрації слід звернути увагу.

Реставрація старої ванни МАРГАНЕЦЬ
Реставрація старої ванни МАРГАНЕЦЬ

Багато методів фарбування ванн, але який з них вибрати?

Чим більше різних варіантів та способів відновлення ванн, тим важче прийняти правильне рішення. Найперше слід обдумати та визначитись, що ви хочете отримати в кінцевому результаті. Для прикладу, хтось планує приблизно через 6 місяців робити капітальний ремонт у ванній кімнаті. Але ванна вже наскільки страшна, що хочеться хоча б якось її відновити. Чи в такій ситуації буде мудро реставрувати свою ванну найдорожчим методом і найдорожчим матеріалом? Звичайно що ні. Цілком розумно буде пофарбувати ванну дешевим матеріалом, який гарантовано не буде облазити на ванні як мінімум 6 місяців.

Відновлення ванн Марганець
Відновлення ванн Марганець

І зовсім інша справа, якщо є бажання зробити реставрацію ванни якісно. В такому випадку вже категорично не можна робити дешевим матеріалом. Варто вибрати якісний матеріал, та найкращу технологію. В Марганці переважно замовляють реставрацію ванни рідким (наливним) акрилом. Безперечно, що на даний час цей метод є найкращим, та найбільш поширеним.

Фарбування старих ванн (Марганець)
Фарбування старих ванн (Марганець)

Реставрація ванн Марганець та вся Дніпропетровська область

Інколи доводиться приймати замовлення на реставрацію не тільки в Марганці, але також і в поблизьких селах: Мар’ївка, Іллінка, Борисівка, Добра Надія, Новокиївка, Вільне, Глухе, Долинське, Прогрес, Зоря, Новий Мир, Весела Федорівка, Настасівка, Маяк, Максимівка, Дмитрівка, Новоіванківка та ще багато інших.

Реставрація чавунної ванни (місто Марганець)
Реставрація чавунної ванни (місто Марганець)

Ціна за реставрацію ванн в Марганці та Дніпропетровській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни в Марганці, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *