Реставрація ванн Старокостянтинів

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Старокостянтинів. Яким буде результат, якщо багато років займатись однією справою? І ще при цьому не просто як небудь виконувати, а постійно вдосконалюватись. За таких умов з часом з’являється великий досвід та справжній професіоналізм. Роблячи реставрацію ванни вже впродовж багатьох років, накопичується колосальний досвід. Через це з часом набувається багато задоволених клієнтів. Як результат, завжди є повна зайнятість в цій діяльності, тому що є велика кількість замовлень по рекомендаціях інших. Поговоримо трішки про те, чому сьогодні відновленням емалі ванн цікавиться так багато людей.

Реставрація ванн Старокостянтинів
Реставрація ванн Старокостянтинів

Замовив реставрацію ванни в Старокостянтинові, і насолоджуєшся “новою ванною”

Той, хто замінював стару ванну на нову, знає і може розказати наскільки це проблематично. І трудність не тільки у витрачених коштах. Купити нову ванну сьогодні не є проблемою. А от демонтувати стару чугунку не завжди є легко та просто. Вага таких ванн більше як 100 кілограмів. І справа не тільки у великій вазі. Переважно у багатьох випадках спочатку встановлювали ванну у ванній кімнаті, а потім вже монтували дверну коробку. І якщо двері надто вузькі, тоді стару ванну практично неможливо винести з ванної кімнати. Звичайно, що в такій ситуації можна спробувати розпиляти ванну на менші частини. Але такий процес дуже довгий, шумний, та багато пилу.

Відновлення ванни акрилом в Старокостянтинові
Відновлення ванни акрилом в Старокостянтинові

Через всі ці фактори багато хто робить свій вибір в сторону реставрації. Основні переваги в тому, що це набагато швидше, та не є проблематично. В процесі реставрація робиться акуратно, без пошкоджень плитки чи умивальника. А якість покриття нічим не гірша як у нових ваннах.

Відновлення ванни акрилом в Старокостянтинові
Реставрація старої ванни Старокостянтинів

Реставрація ванн Старокостянтинів (Старкон), і кожне місто Хмельницької області

Біля Старокостянтинова знаходиться багато сіл, в яких періодично цікавляться цією послугою: Григорівка, Воронківці, Кузьмин, Пашківці, Великий Чернятин, Грибенинка, Попівці, Капустин, Радківці, Немирівка, Огіївці, Сахнівці, Ланок, Веснянка та безліч інших. Відповіді на багато запитань ви можете знайти на головній сторінці сайту. Або телефонуйте, якщо потрібно уточнити якісь деталі. Це можна зробити з 8:00 по 22:00 кожного дня.

Ціна за реставрацію ванн в Старокостянтинові та Хмельницькій області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни у Старокостянтинові, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *