Реставрація ванн Острог

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Острог. Не завжди є можливим демонтувати стару ванну з ванної кімнати. Перешкодою може бути те, що ванна обкладена з усіх сторін плиткою, яку зовсім не хочеться руйнувати. Або може бути інша ситуація, коли ванна просто фізично не можна винести через дверну коробку. Якщо мова йде про металеву ванну, то її можна розрізати на частини. Але це ніяк не можна зробити з чавунною ванною, яка є досить товстою. Це тільки декілька причин, чому сьогодні так необхідна послуга з фарбування ванн в домашніх умовах.

Який найкращий спосіб відновлення старої ванни?

В наш час можна зустріти різні пропозиції та технології як пофарбувати стару ванну. Для прикладу, дехто використовує дешеву фарбу, яка навіть не призначена для реставрації ванн. В перші дні чи навіть тижні така ванна може мати красивий вигляд. Але не пройде багато часу, і така дешева фарба починає поступово відставати з поверхні ванни. Зазвичай ціна за таку «реставрацію» значно дешевша за середню ціну по ринку.

Реставрація ванн Острог
Реставрація ванн Острог

Проте в Острозі, та в інших містах, переважно поступають замовлення, щоб відновити ванну якісно та на багато років. Для цього найкраще підходить метод, відомий як «НАЛИВНА ВАННА». Тобто реставрація ванни з використанням наливного (рідкого) акрилу. Такий спосіб в наш час є найбільш популярним та має багато позитивних відгуків. Можливо з часом з’являться ще кращі технології та матеріали. Проте станом на сьогодні майже всі просять, щоб відновити їхню стару ванну тільки рідким акрилом.

Реставрація ванн Острог та вся Рівненська область

Сьогодні приймаються замовлення як в місті Острог, так і в поблизьких селах: Слобідка, Межиріч, Прикордонне, Кам’янка, Дертка, Антонівка, Сивір, Лісна, Болотківці, Кунів, Кутянка, Долоччя, Лючин, Новамалин, Ілляшівка, Данилівка, Радужне, Дерев’янче, Грозів, Білашів, Точевики, Грем’яче, Михайлівка, Шлях, Верхів, Завидів, Лебеді, Плоске, Бубнівка, Українка, Вишеньки, Дубини, Хорів, Оженин, Бродівське, Розваж, Бродів, Черняхів, Могиляни, Кургани, Вільбівне, Волосківці, Бадівка, Півнева Гора, Новосілка, Михайлівка, Сторониче, Хотень Перший, Хотень Другий та ще багато інших.

Ціна за реставрацію ванн в Острозі та Рівненській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни в Острозі, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *