Реставрація ванн Березань

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Березань. Сьогодні зовсім не проблемно купити нову ванну. В сантехнічних магазинах чи на ринку можна придбати чавунну, залізну чи акрилову ванну. Проте сьогодні не кожен спішить замінювати свою стару ванну на нову. Все більше та більше людей приймають рішення краще відновити свою ванну, ніж купляти нову. І таку тенденцію можна спостерігати не тільки в Березані, але також в інших містах України. Розглянемо декілька причин цього.

Чому в більшості випадків простіше відновити ванну?

Варто зазначити, що бувають ситуації, коли люди замінюють стару ванну на нову. В основному це відбувається тоді, коли проводиться капітальний ремонт у ванній кімнаті. За таких обставин демонтаж старої ванни переважно не є складним. Або може бути інша ситуація, коли металева ванна в багатьох місцях сильно пошкоджена іржею. А це означає, що краще таку ванну вже не реставрувати, тому що на ній є багато пошкоджених місць.

Реставрація ванн Березань
Реставрація ванн Березань

Але в переважній більшості випадків набагато краще запросити майстра для реставрації. Якщо плитка навкруги ванни в доброму стані, тоді нема змісту її руйнувати. За таких обставин краще залити ванну наливним акрилом. Тоді плитка залишиться непошкодженою, і ванна отримає абсолютно новий вигляд. Крім всього цього, не слід забувати про витрати на демонтаж старої ванни та покупку нової. Потрібно заплатити за доставку ванни та можливий виніс на певний поверх. Загальна сума коштів за все це може бути досить великою. Цих всіх труднощів можна уникнути, якщо зробити замовлення на послугу. І вже буквально за декілька годин стара ванна стає як нова!

Реставрація ванн Березань та вся Київська область

Відновлення старих ванн як в Березані, та і в навколишніх селах: Семенівка, Леляки, Козлів, Студенки, Гланишів, Вовчків, Довга Гребля, Пристоми, Заострів, Поділля, Веселинівка, Масківці, Веселинівка, Мала Тарасівка, Волошинівка, Корші, Дернівка, Баришівка, Селичівка, Бзів, Пасічна, Власівка, Морозівка, Селище, Гостролуччя, Сезенків, Сулимівка, Рудницьке, Лук’янівка, Лукаші, Великий Крупіль, Бірки, Паришків, Корніївка, Бакумівка, Недра, Садове, Лехнівка, Ярешки, Пилипча, Войтове, Нова Олександрівка, Вільне, Черевки, Усівка, Старе, Левченкове, Мала Березанка, Жуківка, Мала Супоївка, Кулябівка, Тужилів, Червоне Заріччя, Хмельовик, Яблуневе, Дубове, Переяславське, Григорівка та ще багато інших.   

Ціна за реставрацію ванн в Березані та Київській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни в Березані, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *