Реставрація ванн Вознесенськ

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Вознесенськ. Будь-яка ванна з роками починає псуватись, покривається плямами чи тріщинами. Інколи причиною може бути погана вода. Або ж використання сильних хімічних мийних засобів може призвести до значного пошкодження поверхні ванни. В такій ситуації хочеться просто викинути таку ванну, і встановити нову. Простіше простого! Демонтувати стару ванну, поїхати в магазин за новою, встановити її та під’єднати сифон. Це справді просто та легко може бути тільки тоді, коли ванна не обмурована.

Основна причина чому у Вознесенську дуже часто замовляють реставрацію ванни

Ще однією причиною чому може бути проблемно винести стару ванну – недостатній розмір дверної коробки. Колись так досить часто робили. Спочатку заносили та встановлювати ванну, а потім вже монтували дверну коробку. І коли сьогодні дехто вирішує винести свою стару ванну, виявляється що вона банально не влазить у двері. Якщо це металева ванна, тоді можна просто розрізати її болгаркою. Декілька хвилин і готово. Товщина металевої ванни не є дуже великою. Але у випадку з чавунною ванною прийдеться добряче намучитись. Щоб її розрізати на частини – потрібно багато часу та зусиль.

Реставрація ванн Вознесенськ
Реставрація ванн Вознесенськ

Навіщо собі створювати зайві проблеми, якщо можна просто замовити реставрацію ванни. Цей процес не розтягується на багато днів. Вся робота відбувається приблизно за 3 години. Таким чином свою стареньку ванну можна відновити в домашніх умовах. Всю необхідну інформацію можна дізнатись на головній сторінці сайту. Або ж можна подзвонити, та отримати консультацію. Відновити свою ванну в домашніх умовах – це просто та зручно!

Реставрація ванн Вознесенськ і вся Миколаївська область

Нерідко доводиться робити ванну не тільки у Вознесенську, але також в різних селах: Прибужани, Мартинівське, Степанівка, Манне, Очаківське, Новосілка, Козубівка, Нове, Новокантузівка, Бузьке, Цвіткове, Прибужжя, Олександрівка, Трикратне, Агрономія, Трикрати, Петропавлівка, Актове, Воронівка, Таборівка, Солдатське, Вознесенське, Малосолоне, Григорівське, Трудове, Ракове, Новогригорівка, Дорошівка, Новопристань, Дмитрівка, Новобілоусівка, Бакай, Білоусівка і ще багато інших.

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни у Вознесенську, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *