Реставрація ванн Вознесенськ

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Вознесенськ. Будь-яка ванна з роками починає псуватись, покривається плямами чи тріщинами. Інколи причиною може бути погана вода. Або ж використання сильних хімічних мийних засобів може призвести до значного пошкодження поверхні ванни. В такій ситуації хочеться просто викинути таку ванну, і встановити нову. Простіше простого! Демонтувати стару ванну, поїхати в магазин за новою, встановити її та під’єднати сифон. Це справді просто та легко може бути тільки тоді, коли ванна не обмурована.

Реставрація ванн Вознесенськ
Реставрація ванн Вознесенськ

Основна причина чому у Вознесенську дуже часто замовляють реставрацію ванни

Ще однією причиною чому може бути проблемно винести стару ванну – недостатній розмір дверної коробки. Колись так досить часто робили. Спочатку заносили та встановлювати ванну, а потім вже монтували дверну коробку. І коли сьогодні дехто вирішує винести свою стару ванну, виявляється що вона банально не влазить у двері. Якщо це металева ванна, тоді можна просто розрізати її болгаркою. Декілька хвилин і готово. Товщина металевої ванни не є дуже великою. Але у випадку з чавунною ванною прийдеться добряче намучитись. Щоб її розрізати на частини – потрібно багато часу та зусиль.

Наливна ванна - Вознесенськ
Наливна ванна – Вознесенськ

Навіщо собі створювати зайві проблеми, якщо можна просто замовити реставрацію ванни. Цей процес не розтягується на багато днів. Вся робота відбувається приблизно за 3 години. Таким чином свою стареньку ванну можна відновити в домашніх умовах. Всю необхідну інформацію можна дізнатись на головній сторінці сайту. Або ж можна подзвонити, та отримати консультацію. Відновити свою ванну в домашніх умовах – це просто та зручно!

Відновлення чавунної ванни (ВОЗНЕСЕНСЬК)
Відновлення чавунної ванни (ВОЗНЕСЕНСЬК)

Реставрація ванн Вознесенськ і вся Миколаївська область

Нерідко доводиться робити ванну не тільки у Вознесенську, але також в різних селах: Прибужани, Мартинівське, Степанівка, Манне, Очаківське, Новосілка, Козубівка, Нове, Бакай, Новокантузівка, Бузьке, Цвіткове, Прибужжя, Олександрівка, Трикратне, Агрономія, Трикрати, Петропавлівка, Актове, Воронівка, Таборівка, Солдатське, Вознесенське, Малосолоне, Григорівське, Трудове, Ракове, Новогригорівка, Дорошівка, Новопристань, Дмитрівка, Новобілоусівка, Білоусівка і ще багато інших.

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни у Вознесенську, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *