Реставрація ванн Жовті Води

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Жовті Води. Про послугу з фарбування старих ванн сьогодні відомо майже кожному. Через те що заміна ванни підходить далеко не всім, багато хто користується послугою з реставрації ванн. В Жовтих Водах найчастіше шукають майстра, який вміє відновлювати ванни рідким акрилом. Слід зазначити що цей метод не є дешевим, через те що ціна за акрил є високою. Але разом з тим якість фарбування ванн акрилом є набагато вищою, ніж реставрація з використанням емалі. Розглянемо ще декілька причин, чому сьогодні найбільш поширений метод реставрації саме акрилом.

Наливний акрил – матеріал для професійного відновлення ванн

Звичайно що можна відновити ванну за досить низьку ціну. При цьому потрібно купити дешевий матеріал. Але яким буде результат? Так дехто робить, але вже за короткий термін прийдеться знову робити реставрацію. Тому що дешева фарба не може довго триматись на ванні. Переважно вже за декілька місяців фарба починає відлущуватись від поверхні ванни. І в результаті ванна може мати навіть гірший вигляд, ніж до фарбування. Тому краще зробити реставрацію ванни один раз, але надійно. Цього можна досягти тільки тоді, коли покривати ванну наливним акрилом.

Для багатьох також важливим критерієм у виборі методу відновлення ванн є відсутність неприємного запаху. Не кожен має можливість виїхати з помешкання на декілька днів, щоб не дихати шкідливим хімічним запахом. Але якщо робиться реставрація ванни наливним акрилом, тоді нема потреби покидати своє помешкання. Тому що акрил практично не має їдкого запаху. І це є однією з найбільших переваг акрилу, серед інших матеріалів. Це дуже подобається як реставраторам, так і людям, яким робиться відновлення ванни.

Реставрація ванн Жовті Води та Дніпропетровська область

Відновлення старих ванн в Жовтих Водах та навколишніх селах: Мар’янівка, Ганнівка, Володимирівка, Козацьке, Олександро-Мар’ївка, Солдатське, Богданівка, Мала Ганнівка, Петрове, Зелений Гай, Йосипівка, Лани, Артемівка, Іванівка, Зелене, Миролюбівка, Богдано-Надеждівська, Полтово-Боголюбівка, Суха Балка, Мирне, Новоіванівка, Червона Поляна, Савро, Запорожець, Вільне, Балкове, Галина Лозуватка, Волочаївка, Рудничне, Рядове, Червоне та ще багато інших.  

Ціна за реставрацію ванн в Жовтих Водах та Дніпропетровській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни в Жовтих Водах, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂