Реставрація ванн Бердичів

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Бердичів та поблизькі околиці. Як правильно діяти, якщо ваша ванна виглядає не зовсім добре? Можливо, вона з часом втратила свій блиск і з’явились плями чи сколи. В такій ситуації є три варіанти. Можна нічого не робити, і далі псувати собі настрій, при погляді на свою страшненьку ванну. Також можна демонтувати ванну, і на її місце встановити нову, куплену в магазині. І третій варіант, це знайти хто в Бердичеві професійно відновлює ванни, і замовити його послугу.

Реставрація ванн Бердичів
Реставрація ванн Бердичів

Реставрація ванн Бердичів вважається однією з найпопулярніших послуг

Безперечно що деякі речі набагато краще просто викинути, і купити нові. Зазвичай ми так і робимо. Коли щось ламається або починає погано працювати, то купляємо нове. І в багатьох випадках так робити є правильно та мудро. Щоб щось якісно відреставрувати, також потрібно витратити час і кошти.

Відновлення залізної ванни Бердичів
Відновлення залізної ванни Бердичів

Для прикладу, у вас в поганому стані унітаз чи умивальник. Чи варто в такому випадку шукати в Бердичеві майстра, який може їх відновити? Так ніхто не робить, тому що це не є практично. Їх можна без проблем демонтувати, та спокійно замінити на нові. От з ванною, в більшості випадків, таке вже не вдасться зробити. Демонтаж ванни означає що буде пошкоджена плитка. А якщо пошкодиться плитка, то чи взагалі варто починати це робити? Тоді вже прийдеться не тільки замінити ванну, а робити капітальний ремонт у ванній кімнаті. Ось чому в Бердичеві, та і по всій Україні, багато кого цікавить як можна реставрувати свою ванну. Це набагато швидше та простіше. Весь процес роботи відбувається швидко та без пошкоджень.

Реставрація ванни в Бердичеві
Реставрація ванни в Бердичеві

Покраска ванн акрилом в місті Бердичів і не тільки…

Переважно є більше замовлень там, де є більше населення. Проте, часто поступають замовлення з околиць Бердичева. Також замовляють реставрацію в таких селах як Бистрик, Кикишівка, Маркуші, Мирне, Романівка, Підгородне, Скрагліївка, Гришківці, Великі Низгірці, Семенівка, Іванківці, Хажин, Жежелів, Обухівка, Бенедівка та багато інших.

Покраска старої ванни Бердичів
Покраска старої ванни Бердичів

Ціна за реставрацію ванн в Бердичеві та Житомирській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни в Бердичеві, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *